Arbenita Ismajli ndan momente intime me Feron, teksa merr vëmendje me paraqitjen elegante

-


Reperi i njohur nga Gjilani, Feronit Shabani – Fero, ka kurorëzuar dashurinë me martesë prej më shumë se një vit me modelen Arbenita Ismajli.

Çifti, të cilët janë shumë të diskutuar në rrjetet sociale, vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes për shkak të postimeve që ndajnë me ndjekësit.

Ata ditë më parë festuan ditëlindjen e parë të vajzës së tyre, Nina, në një resort luksoz në Gjilan.

Arbenita Ismajli (Foto: Instagram)

Teksa kanë shpërndarë disa imazhe nga festa, të njëjtit shfaqen në disa momente intime së bashku.

Ka qenë bukuroshja me prejardhje nga Kumanova që ka hedhur fotografitë e veçanta me partnerin e saj, duke i shoqëruar me një ‘emoji’ të zemrës së bardhë.

Fero nga ana tjetër këto ditë ka qenë i komentuar për një ‘sherr virtual’ me reperin Unikkatil, pasi ky i fundit publikoi këngën e re.

Në projektin “Po eci” mendohej se ishte i përfshirë edhe Fero, që menjëherë bëri reagime e ofendoi në videot në rrjete sociale. /Telegrafi/

Lajmet e fundit

Shpërthim në kufirin që bashkon Bjellorusinë, Rusinë dhe Ukrainën

Ushtarët rusë kanë hedhur në erë ditën e djeshme një rrugë që lidh qytetin ukrainas të Chernihiv me Bryansk...

Luana tërheqëse me kostum larjeje – Telegrafi

Luana Vjollca është në mesin e bukurosheve më atraktive të ekranit shqiptar. Moderatorja është e njohur për formën mbresëlënëse...

Ançeloti refuzon Brazilin dhe vazhdon edhe një vit me Real Madridin

Real Madrid's head coach Carlo Ancelotti celebrates winning the Champions League final soccer match between Liverpool and Real...

Protestat në veri, lëndohet një polic dhe dëmtohen tri automjete të Policisë – Telegrafi

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një zyrtar policor ka marrë lëndime nga sulmet e protestuesve në...
- Advertisement -

Shokon Prigozhin: Të hetohen krimet nga zyrtarët rusë në Ukrainë

Mercenari rus, Yevgeny Prigozhin, tha se u kishte kërkuar prokurorëve të hetonin nëse zyrtarë të lartë të mbrojtjes ruse...

Milani përgatit kontratë afatgjate për Majk Manjan-in

AC Milan's goalkeeper Mike Maignan saves a ball during the Champions League group E soccer match between RB...