Nëna e motrave Kardashian-Jenner fotografohet në një dalje me të dashurin e saj Corey Gamble


Kris Jenner kishte besim në një veshje elegante tërësisht të zezë kur doli për një darkë me të dashurin Corey Gamble dhe një mik në Malibu, Kaliforni të premten.

Nëna e motrave Kardashian-Jenner, 66 vjeçe, doli e veshur me një xhaketë sportive të zezë me pantallona të përshtatshme.

Flokët e saj të zeza ishin kapur lartë, gjersa i mbronte sytë me një palë syze të mëdha, të zeza, shkruan DailyMail.

Një palë vathë argjendi të ndezur i vareshin nga veshët e saj dhe ajo skaliti tiparet e saj të bukura natyrale me pudër ngjyrë bronzi.

Gamble dukej i pashëm i veshur me një pulovër të zezë të markës “Louis Vuitton” dhe pantallona të zeza për natën e tij jashtë me të dashurën e tij prej shumë kohësh.

Ai kishte dy gjerdanë me zinxhir ari që i vareshin nga qafa ndërsa ecte krah krisit.

Jenner dhe Gamble u bashkuan me sa duket nga një shoqërues mashkull, i cili u fotografua duke pirë një cigare pas çiftit.

Ylli i “The Kardashians” dhe i dashuri i saj më i ri së fundmi kaluan kohë në tapetin e kuq të Met Gala 2022 në Muzeun Metropolitan të Artit të Nju Jorkut të hënën.

Jenner kishte veshur një fustan të verdhë mëndafshi ‘Oscar de la Renta’ me prerje argjendi në ngjarjen vjetore.

Ajo veshi doreza të gjata të bardha me bizhuteri të markës “Lorraine Schwartz” dhe këpucë nga marka ‘Tamara Mellon”.

Duke folur me Access Hollywood, Jenner tha se ishte e gëzuar që do t’i bashkoheshin vajzat e saj në këtë ngjarje, pasi Kim, Kourtney dhe Khloe Kardashian, dhe Kendall dhe Kylie Jenner, ishin të planifikuar të merrnin pjesë.

“Jam shumë e lumtur, kjo më bën vërtet të lumtur dhe ne kemi kaluar kohën më të mirë sot duke u përgatitur, kështu që kjo do të jetë argëtuese”, tha Jenner. “Mezi pres të shikoj vajzat e mia që hyjnë brenda”, shtoi nëna krenare e vajzave Kardashian-Jenner. /Telegrafi/