Sallah: Duhet të lajmë hesapet me Realin

-


Dëshira e futbollistit të Liverpullit, Mohamed Sallah, për të luajtur në finalen e Ligës së Kampionëve kundër Real Madridit, i cili eleminoi Mançester Sitin, u realizua.

Sallah tha pas fitores ndaj Viljarrealit se dëshiron të përsërisë finalen e 2018-ës, kur iu desh të linte ndeshjen më herët për shkak të lëndimit pas një dueli të ashpër me Serhio Ramosin.

“Duhet të lajmë hesapet”, ka shkruar Sallah në Instagram, pas fitores së djeshme të “mbretërve”.

Lajmet e fundit

Shpërthim në kufirin që bashkon Bjellorusinë, Rusinë dhe Ukrainën

Ushtarët rusë kanë hedhur në erë ditën e djeshme një rrugë që lidh qytetin ukrainas të Chernihiv me Bryansk...

Luana tërheqëse me kostum larjeje – Telegrafi

Luana Vjollca është në mesin e bukurosheve më atraktive të ekranit shqiptar. Moderatorja është e njohur për formën mbresëlënëse...

Ançeloti refuzon Brazilin dhe vazhdon edhe një vit me Real Madridin

Real Madrid's head coach Carlo Ancelotti celebrates winning the Champions League final soccer match between Liverpool and Real...

Protestat në veri, lëndohet një polic dhe dëmtohen tri automjete të Policisë – Telegrafi

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një zyrtar policor ka marrë lëndime nga sulmet e protestuesve në...
- Advertisement -

Shokon Prigozhin: Të hetohen krimet nga zyrtarët rusë në Ukrainë

Mercenari rus, Yevgeny Prigozhin, tha se u kishte kërkuar prokurorëve të hetonin nëse zyrtarë të lartë të mbrojtjes ruse...

Milani përgatit kontratë afatgjate për Majk Manjan-in

AC Milan's goalkeeper Mike Maignan saves a ball during the Champions League group E soccer match between RB...