Ana Kabashi vjen atraktive me pozat nga pushimi


Pas lansimit të këngës “Për dashni”, Ana Kabashi ka vendosur t’i shijojë disa ditë pushimi në Mal të Zi.

Ndërsa në profilin e saj në Instagram ka sjellë disa poza atraktive duke vënë në plan të parë fizikun e saj atraktiv.

Gjatë të dielës, këngëtarja fillimisht ka ardhur me pantallona të shkurta dhe pjesën e sipërme vetëm me jelekë, teksa ta të veshur një këmishë të bardhë të hapur.

(Foto: Instagram/annakabashi)

Ndërsa në set tjetër, shfaqet me fustan të shkurtër duke vënë në plan të parë figurën e saj tërheqëse dhe linjat e admiruara.

(Foto: Instagram/annakabashi)

Ndryshe, ditë më parë, Ana e lansoi këngën “Për dashni” të realizuar nga Rzon dhe me tekst të Elinel. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/annakabashi)

(Foto: Instagram/annakabashi)

(Foto: Instagram/annakabashi)