Bebe Rexha publikon imazhe nga shoqërimi me yjet në garën e Formula 1

-


Shqiptarja e famshme, Bebe Rexha, ka marrë vëmendjen gjatë udhëtimit të saj në Florida të SHBA-ve për të ndjekur nga afër garën për Çmimin e Madh të Miamit në Formula 1.

32-vjeçarja është parë me veshje të ndryshme teksa e ka shfrytëzuar sa më shumë udhëtimin e saj në Florida, ku krahas pjesëmarrjes në Grand Prix, ka shkuar për darkë në një restorant italo-amerikan.

Ajo e kishte nisur ditën e veshur me bluzë të zezë, kapele bejsbolli dhe një palë xhinse të markës Balenciaga teksa ndiqte garën e Formula 1.

(Foto: Instagram/beberexha)

Interpretuesja e hitit “Me Myself and I” i kishte lënë flokët e saj bionde në stilin kaçurrela të lirshme dhe i shtoi pamjes shkëlqim me një buzëkuq klasik të kuq mat.

Me këtë rast, Bebe ka takuar kolegë dhe personalitete të tjera të njohura, me të cilët ka realizuar fotografi, disa prej të cilave janë shpërndarë në rrjetet sociale.

(Foto: Instagram/beberexha)

Në ngjarjen e madhe të Formula 1, ajo u ul me DJ Andrew Taggart dhe këngëtarin kolumbian Maluma, përpara se të vazhdonte të shoqërohej me Pharrell dhe DJ Khaled.

Për daljen gjatë mbrëmjes, Rexha veshi fustan të shkurtër duke vënë në pah linjat e bujshme trupore. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/beberexha)

Lajmet e fundit

Kasami i bashkohet VMRO-së: Nuk i votojmë Ndryshimet kushtetuese

I pyetur për ndryshimet kushtetuese dhe pse Lëvizja Besa nuk ka marrë pjesë me kandidatin e saj në Grupin...

Ish-bashkëshorti që vrau gruan, vret edhe veten

il femminicidio di Castelfiorentino, nel riquadro la donna uccisa e il marito, maggiore indiziato dell'omicidioNjë 40-vjeçar shqiptar që...

Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë – Telegrafi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi – Fifi, ka qenë e ftuar të shtunën në emisionin “Më lër...

Balotelli godet Mourinho-n: Ndonjëherë ai duhet të marrë përgjegjësi si burrë

Mario Balotelli, ish-sulmuesi i Interit, Milanit, Manchester City-t e shumë skuadrave të tjera, ka folur së fundmi për nisjen...
- Advertisement -

Medvedev: Rusia mund të aneksojë më shumë territore

Dmitry Medvedev  ka shënuar përvjetorin e Rusisë që pretendon katër territore ukrainase duke sugjeruar se Moska mund të aneksojë...

Publikohen renderët e bazuara në CAD të Samsung Galaxy S24+ – Telegrafi

Dje ka qenë një ditë e madhe për rrjedhjet e telefonave të ardhshëm të Samsung. Fillimisht pamë imazhet e...