Tensione dhe incidente në derbin në Tetovë, lëndohet në kokë një lojtar i FC Shkupit


Loja që po zhvillohet në mes Shkupit dhe Shkëndis rezultoi të jetë e qetë deri në momentin kur lojtarët po dilnin për pjesën e dytë të lojës, hudhet një bion uji në fushë me ç’rast lëndohet në kokë një lojtar i skuadrës së Shkupit. /Alsat.mk