Arta Nitaj sjell poza me bikini nga pushimet në Zanzibar

-


E njohur për figurën e mrekullueshme trupore, Arta Nitaj nuk heziton t’i vë në plan të parë hiret e saja në postime që i bën në rrjetet sociale.

Bukuroshja ndiqet nga afro 320 mijë ndjekës në Instagram, ku nuk mungojnë postimet që tregojnë linjat e saja mahnitëse.

Këto ditë, aktorja e njohur nga seriali “O Sa Mirë” është duke pushuar në Zanzibar të Tanzanisë, nga ku ka shpërndarë fotografi për fansat e saj.

(Foto: Instagram/artaanitaj)

Gjatë të hënës, Arta ka sjellë disa imazhe në të cilat ka pozuar me bikini në plazh.

(Foto: Instagram/artaanitaj)

Në bazë të lokacionit të etiketuar, ajo ka treguar se ndodhet në ‘Gabi Beach Zanzi’ që ndodhet në Kiwengwa (një fshat në ishullin tanzanian, Unguja, pjesë e Zanzibarit). /Telegrafi/

(Foto: Instagram/artaanitaj)

Lajmet e fundit

Mourinho kushtëzon qëndrimin tek Roma

Trajneri i Romës, Jose Mourinho ka folur së fundmi për të ardhmen dhe lajmet që e “largojnë” nga “verdhekuqtë”.Në...

Rreth 100 nxënës të helmuar në veri të Afganistanit

Foto: RFE/RLGati 100 nxënës, kryesisht vajza, janë helmuar në provincën veriore Sar-e-Pul në Afganistan, ka thënë një zyrtar...

Benzema arrin marrëveshje me Al-Ittihadin

Karim Benzema mund të konsiderohet futbollist i Al-Ittihadit në Arabinë Saudite. Fabrizio Romano ka njoftuar se Benzema pothuajse ka...

Mike Pence kandidon për zgjedhjet presidenciale 2024 në SHBA

Scott Olson/Getty ImagesIsh-zëvendëspresidenti Mike Pence dorëzoi të hënën dokumentet për kandidaturën e tij për zgjedhjet presidenciale në vitin 2024,...
- Advertisement -

Zlatan Ibrahimoviq përshëndetet me futbollin

Zlatan Ibrahimoviq i ka dhënë lamtumirën futbollit të luajtur në një mbrëmje speciale që klubi i Milanit i kishte...

Me Mickoskin ose pa të, Maqedonia do të vazhdojë drejt BE-së

Kundërshtarët më të mëdhenj të anëtarësimit të Maqedonisë në BE për momentin janë Rumen Radev, ose “agjenti i Putinit”...