Opozita shqiptare sërish e lëshon sallën bashkë me VMRO-DPMNE

-

Është e pakuptimtë se si “Besa” dhe Aleanca u shiten tek Levica dhe VMRO-ja duke ditur politikën “fashiste” dhe anti shqiptare të Levicës.

Bllokimi i Kuvendit nuk është në interes të qytetarëve, respektivisht të shqiptarëve.
Bllokimi i Kuvendit dhe institucioneve në këtë rast është në dëm të qytetarëve në përgjithësi dhe nuk do i shërbej vendit që të përparojë në rugën e tij në integrimet drejtë BE-së.

Edhe sot si herave tjera opozita shqiptare tregoi se përkrahin politikat anti-shqiptare duke u bërë bashkë me VMRO-në dhe Levicën.

Lajmet e fundit

Zelensky: Rusia do të humbasë së bashku me ata që e ndihmojnë atë me terrorin

“Çdo person që punon me Rusinë do të mbyllet nga sanksionet. Dhe Federata Ruse do të humbasë gjithçka, së...

Aleksandre Pato, për herë të tretë rikthehet te ish klubi i tij

Fans applaud as Orlando City forward Alexandre Pato stands on the pitch after an MLS soccer match against...

Tensionet në veri, deputeti gjerman: Kosova po zbaton të drejtat në territorin e saj

Tensionet në veri të Kosovës, kanë sjellë reagime të shumta të ndërkombëtarëve të cilët nuk i kursyen kritikat ndaj...

Lukashenko mohoi thashethemet për shëndetin, kundërshtari i tij: Është në gjendje kritike

Belarusian President Alexander Lukashenko. Photo: Sergei GUNEYEV/AFPPresidenti bjellorus, Aleksandër Lukashenko thuhet se është në gjendje kritike. Kjo...
- Advertisement -

Nita Latifi vjen me këngën e re “2 Gota” – Telegrafi

Ashtu siç kishte paralajmëruar, Nita Latifi, ka lansuar sot (e shtunë) këngën e re. “2 gota” mban titullin projekti...

Muamed Sejdini: Duhet edhe më shumë punë

Federata e Futbollit të Maqedonisë sot zhvilloi Kuvendin e rregullt, në të cilën morri përkrahje të plotë nga UEFA...