Talenti i ri Liri ka dy lajme, takon menaxherin më të mirë dhe gati projekti i ri

-

Ka shumë talent dhe stil që tregon se e ardhmja e tij do të jetë e shkëlqyer. Po flasim për artistin e ri Liri ku na tregon në rrjetij e tij social dy lajme të mira. Lajmi i parë është se ai ka takuar menaxherin e suksesshëm Ilir Balija ku do të menaxhojë edhe këngëtarin. Vetë Liri ka njoftuar se : Epokë e re- Menaxheri i ri” duke shkruar dhe postuar një foto me menaxherin e Dhurata Dora dhe Labinot Tahiri. Po ashtu lajmi tjetër është se ai ka gati projektin e ri muzikor që pritet të publikohet nesër me klip me titull “Def”. Ne jemi gati për ta pritur Lirin tashmë ashtu siç duhet në tregun shqiptar!.

Lajmet e fundit

Presidentja Osmani takon Zelenskyn: Askush më mirë se populli i Kosovës s’e kupton dhimbjen e luftën e Ukrainës

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani është takuar në Moldavi me homologun ukrainas Volodymyr Zelenski, të cilit i ka shprehur...

E kryer: Benzema largohet nga Real Madridi pas 14 vitesh, pritet njoftimi zyrtar

Real Madrid's Karim Benzema controls the ball during the Champions League final soccer match between Liverpool and Real...

Grubi: Koncepti i ri i ndërtimit me Bechtel & Enka është garancë e realizimit cilësor dhe më të shpejtë të Korridoreve 8 dhe 10-D

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ishte i pranishëm sot në vendin prej ky fillon ndërtimi i Korridorit 8. Grubi përmes...

Kendall Jenner merr vëmendjen me fustanin provokues në kuvertën e jahtit në Kanë – Telegrafi

Kendall Jenner bëri një shfaqje mjaft provokuese në një postim të ri në InstaStory të mërkurën. Modelja 27-vjeçare, e...
- Advertisement -

Heqja e 20 përqindëshit nga Kushtetuta/ Grubi: Do të ndodh kur t’i vijë koha

Nënkryetari i parë i Qeverisë, Artan Grubi, sot ishte pjesëmarrës në fillimin e punimeve për ndërtimin e Korridorit 8,...

Rrustemi: Korridori 8 po ndërtohet me koncept të ri infrastrukturor, më shpejtë dhe me korrektësi maksimale

Drejtori i Ndërmarrjes publike për rrugë shtetërore, Ejup Rrustemi deklaroi sot nga terreni punues për Korridorin 8 se në...