Lirim Zendeli kthehet në Formula 2


Lirim Zendeli do të kthehet të garojë në Formula 2.

Charouz Racing ka njoftuar se piloti shqiptar do të zërë vendin e David Schumacher, djalit të ish-pilotit Ralf Schumacher dhe nipit të legjendës Michael Schumacher.

Zendeli do të garojë me numrin 15 këtë fundjavë./A2CNN