Pas suksesit të “Bebe”-Era Istrefi paralajmëron një tjetër projekt të ri muzikor

-


Artistja e njohur, Era Istrefi pas një pauze të gjatë pak javë më parë është rikthyer me një projekt të ri muzikor.

Këngëtarja e njohur solli këngën “Bebe” e cila u prit mirë nga fansat e saj dhe tashmë ka grumbulluar mbi 15 milionë klikime në kanalin zyrtar në YouTube.

Por, Era ka finalizuar një tjetër projekt të ri që pritet të lansohet shumë shpejt, ka njoftuar vet artistja.

Foto: Era Istrefi/Instagram

Përmes një postimi në Instagram, këngëtarja ka publikuar kopertinën e këngës ndërsa ka pyetur fansat për kohën e lansimit.

“Tkrkt së shpejti..a po e doni të premten a të shtunën?”, ka pyetur Era fansat në mbishkrimin e postimit.

Ndërkohë, kujtojmë që Era vite më pati një ‘shpërthim’ ndërkombëtar me këngën “Bon bon”.

Projekti u kthye në hit dhe aktualisht numëron mbi 853 milionë klikime në YouTube. /Telegrafi/

Lajmet e fundit

E kryer: Benzema largohet nga Real Madridi pas 14 vitesh, pritet njoftimi zyrtar

Real Madrid's Karim Benzema controls the ball during the Champions League final soccer match between Liverpool and Real...

Grubi: Koncepti i ri i ndërtimit me Bechtel & Enka është garancë e realizimit cilësor dhe më të shpejtë të Korridoreve 8 dhe 10-D

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ishte i pranishëm sot në vendin prej ky fillon ndërtimi i Korridorit 8. Grubi përmes...

Kendall Jenner merr vëmendjen me fustanin provokues në kuvertën e jahtit në Kanë – Telegrafi

Kendall Jenner bëri një shfaqje mjaft provokuese në një postim të ri në InstaStory të mërkurën. Modelja 27-vjeçare, e...

Heqja e 20 përqindëshit nga Kushtetuta/ Grubi: Do të ndodh kur t’i vijë koha

Nënkryetari i parë i Qeverisë, Artan Grubi, sot ishte pjesëmarrës në fillimin e punimeve për ndërtimin e Korridorit 8,...
- Advertisement -

Rrustemi: Korridori 8 po ndërtohet me koncept të ri infrastrukturor, më shpejtë dhe me korrektësi maksimale

Drejtori i Ndërmarrjes publike për rrugë shtetërore, Ejup Rrustemi deklaroi sot nga terreni punues për Korridorin 8 se në...

Rruga Tetovë-Prizren/ Rrustemi: Është kryer fizibiliteti dhe zgjedhur traseja, vijojmë me proceset pasuese

Drejtori i Ndërmarrjes publike për rrugë shtetërore, Ejup Rrustemi nga terreni punues për fillimin e ndërtimit të Korridorit 8,...