Ed Sheeran bëhet baba për herë të dytë

-


Ed Sheeran ka bërë të ditur se ata tani janë një “familje prej katër vetash” pasi kanë festuar për ardhjen e një fëmije me gruan e tij, Cherry Seaborn, pas një shtatzënie të fshehtë.

Këngëtari 31-vjeçar e kishte mbajtur larg syrit të publikut shtatzëninë dhe tha se është ‘mbi hënë’ që ka një vajzë të dytë.

Ylli i muzikës pop njoftoi lajmin në Instagram, ndërkohë që ka ndarë çorapët e foshnjës së sapolindur sipër një mbulese të punuar.

“Dua t’ju njoftoj të gjithëve se kemi një vajzë tjetër të bukur. Ne të dy jemi kaq të dashuruar me të, dhe mbi hënë për të qenë një familje prej katër anëtarësh”, tha ai.

Fansat u gëzuan në masë të madhe për njoftimin, ku mijëra u lanë mesazhe prindërve të lumtur.

Mes atyre që kanë komentuar njëri ka shkruar: “Urime!! Lajm i jashtëzakonshëm”.

Ed Sheeran (Foto: Instagram)

Ndërsa një tjetër shtoi: “Një vajzë sikurse dëshiruat”.

“Urime Ed dhe Cherry. Sa të lumtur që jeni bekuar me një fëmijë tjetër!”, reagoi tjetri.

Ed ka edhe një tjetër vajzë të quajtur, Lyra Antarctica Seaborn Sheeran. /Telegrafi/

Lajmet e fundit

E kryer: Benzema largohet nga Real Madridi pas 14 vitesh, pritet njoftimi zyrtar

Real Madrid's Karim Benzema controls the ball during the Champions League final soccer match between Liverpool and Real...

Grubi: Koncepti i ri i ndërtimit me Bechtel & Enka është garancë e realizimit cilësor dhe më të shpejtë të Korridoreve 8 dhe 10-D

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ishte i pranishëm sot në vendin prej ky fillon ndërtimi i Korridorit 8. Grubi përmes...

Kendall Jenner merr vëmendjen me fustanin provokues në kuvertën e jahtit në Kanë – Telegrafi

Kendall Jenner bëri një shfaqje mjaft provokuese në një postim të ri në InstaStory të mërkurën. Modelja 27-vjeçare, e...

Heqja e 20 përqindëshit nga Kushtetuta/ Grubi: Do të ndodh kur t’i vijë koha

Nënkryetari i parë i Qeverisë, Artan Grubi, sot ishte pjesëmarrës në fillimin e punimeve për ndërtimin e Korridorit 8,...
- Advertisement -

Rrustemi: Korridori 8 po ndërtohet me koncept të ri infrastrukturor, më shpejtë dhe me korrektësi maksimale

Drejtori i Ndërmarrjes publike për rrugë shtetërore, Ejup Rrustemi deklaroi sot nga terreni punues për Korridorin 8 se në...

Rruga Tetovë-Prizren/ Rrustemi: Është kryer fizibiliteti dhe zgjedhur traseja, vijojmë me proceset pasuese

Drejtori i Ndërmarrjes publike për rrugë shtetërore, Ejup Rrustemi nga terreni punues për fillimin e ndërtimit të Korridorit 8,...