Rihanna fotografohet për herë të parë në West Hollywood që pas lindjes së djalit

-


Rihanna është fotografuar për herë të parë të premten që kur u publikua lajmi se këngëtarja e “We Found Love” dhe ASAP Rocky mirëpritën një djalë.

34-vjeçarja mbante një palë syze dielli të zeza e veshje më të gjerë teksa po hynte në një makinë në West Hollywood.

Ylli i muzikës pop u raportua se lindi fëmijën më 13 maj në Los Angeles, ndonëse çifti ende nuk e ka zbuluar emrin e djalit të tyre.

Rihanna (Foto: Splash News)

Riri bëri të ditur se do të bëhet nënë për herë të parë në muajin janar, gjersa pozoi e veshur në rozë.

Rihanna dhe ASAP Rocky thuhet se do të udhëtojnë së shpejti në New York për të prezantuar fëmijën me prindërit e ASAP Rockyt.

Dyshja kanë qenë miq prej vitesh dhe lidhja e tyre romantike u bë publike në vitin 2020.

Rihanna (Foto: Splash News)

Në prill ndërkaq dolën disa thashetheme se ylli i “Sundress” është duke e tradhtuar këngëtaren me stilisten e këpucëve, Amina Mauddi.

Kjo u hodh poshtë menjëherë nga kjo e fundit duke thënë se nuk kanë pasur asnjëherë asgjë.

Rihanna (Foto: Getty Images)

Mes lajmeve për fëmijën, të njëjtit janë marrë po ashtu edhe me arrestimin e reperit Rocky. /Telegrafi/

Rihanna dhe ASAP Rocky (Foto: Mike Coppola)

Lajmet e fundit

Shpërthim në kufirin që bashkon Bjellorusinë, Rusinë dhe Ukrainën

Ushtarët rusë kanë hedhur në erë ditën e djeshme një rrugë që lidh qytetin ukrainas të Chernihiv me Bryansk...

Luana tërheqëse me kostum larjeje – Telegrafi

Luana Vjollca është në mesin e bukurosheve më atraktive të ekranit shqiptar. Moderatorja është e njohur për formën mbresëlënëse...

Ançeloti refuzon Brazilin dhe vazhdon edhe një vit me Real Madridin

Real Madrid's head coach Carlo Ancelotti celebrates winning the Champions League final soccer match between Liverpool and Real...

Protestat në veri, lëndohet një polic dhe dëmtohen tri automjete të Policisë – Telegrafi

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një zyrtar policor ka marrë lëndime nga sulmet e protestuesve në...
- Advertisement -

Shokon Prigozhin: Të hetohen krimet nga zyrtarët rusë në Ukrainë

Mercenari rus, Yevgeny Prigozhin, tha se u kishte kërkuar prokurorëve të hetonin nëse zyrtarë të lartë të mbrojtjes ruse...

Milani përgatit kontratë afatgjate për Majk Manjan-in

AC Milan's goalkeeper Mike Maignan saves a ball during the Champions League group E soccer match between RB...