Rihanna fotografohet për herë të parë në West Hollywood që pas lindjes së djalit


Rihanna është fotografuar për herë të parë të premten që kur u publikua lajmi se këngëtarja e “We Found Love” dhe ASAP Rocky mirëpritën një djalë.

34-vjeçarja mbante një palë syze dielli të zeza e veshje më të gjerë teksa po hynte në një makinë në West Hollywood.

Ylli i muzikës pop u raportua se lindi fëmijën më 13 maj në Los Angeles, ndonëse çifti ende nuk e ka zbuluar emrin e djalit të tyre.

Rihanna (Foto: Splash News)

Riri bëri të ditur se do të bëhet nënë për herë të parë në muajin janar, gjersa pozoi e veshur në rozë.

Rihanna dhe ASAP Rocky thuhet se do të udhëtojnë së shpejti në New York për të prezantuar fëmijën me prindërit e ASAP Rockyt.

Dyshja kanë qenë miq prej vitesh dhe lidhja e tyre romantike u bë publike në vitin 2020.

Rihanna (Foto: Splash News)

Në prill ndërkaq dolën disa thashetheme se ylli i “Sundress” është duke e tradhtuar këngëtaren me stilisten e këpucëve, Amina Mauddi.

Kjo u hodh poshtë menjëherë nga kjo e fundit duke thënë se nuk kanë pasur asnjëherë asgjë.

Rihanna (Foto: Getty Images)

Mes lajmeve për fëmijën, të njëjtit janë marrë po ashtu edhe me arrestimin e reperit Rocky. /Telegrafi/

Rihanna dhe ASAP Rocky (Foto: Mike Coppola)