Ju prezantojmë Flutra Muriqi-Kelmendi, e bukura me shumë ëndrra e pasione

-

Endrrat nuk vdesin kurrë e një ditë më afër apo pak më të larg ato realizohen. E kështu shpreson dhe mendon dhe e bukura Flutra e cila tashmë ka dy mbiemra Muriqi-Kelmendi pasi është bashkëshorte dhe nënë e dy fëmijëve dhe e rrethuar me një super dashuri. E dëshira dhe ëndrrat e saj për artin e të bukurën nuk kanë vdekur kurrë madje kanë filluar edhe të realizohen. Ajo është edhe nënë dhe është me origjinë nga Peja, por jeton në Berlin në Gjermani.

Megjithëse jeta ka marrë një drejtim tjetër nga fakulteti ku përfundoi Ekonominë e masterin në Prishtinë e deri te puna e saj aktuale në Berlin si kontabiliste. Ne mësojmë se Flutra ka shumë talent jo vetëm duke qenë një femër plot stil e shumë e ndjekur në rrjetin e saj social por edhe në muzikë pasi kur ka qenë e vogël dëshironte të ishte një këngëtare por edhe të ishte një aktore falë pasionit që ajo ka.

Ajo ka shumë oferta të jetë edhe aktore apo imazh i videoklipeve, Ndërsa falë bukurisë së saj ajo ka qenë pjesë e spektakleve të bukurisë por nuk i dihet nesër mund ta shohim në ndonjë kompeticion më të madh bukurie. Ne gjithashtu mësojmë Flutra ka si idhull Beyounce e shikon si femrën më të kompletuar në botë. Lajmi më i ri për shqiptaren e bukur me shumë talente është se po merr pjesë si protagoniste në një tregim popullor që do të vijë në muajin qershor.

Ju mund ta ndiqni atë në adresën e saj në Instagram mjafton që shkruani Flutra Muriqi Kelmendi, pasi ajo është një blogere e zonja dhe mjaft e ndjekur dhe në rrjetin Tik Tok. Mbani mend emrin e saj se shumë shpejt mund ta shohim në ndonjë show, klip ku këtë javë do jetë si imazh në një videoklip që mbetet suprizë, pasi është jo vetëm e bukur por një personazh shumë interesant.

Lajmet e fundit

Presidentja Osmani takon Zelenskyn: Askush më mirë se populli i Kosovës s’e kupton dhimbjen e luftën e Ukrainës

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani është takuar në Moldavi me homologun ukrainas Volodymyr Zelenski, të cilit i ka shprehur...

E kryer: Benzema largohet nga Real Madridi pas 14 vitesh, pritet njoftimi zyrtar

Real Madrid's Karim Benzema controls the ball during the Champions League final soccer match between Liverpool and Real...

Grubi: Koncepti i ri i ndërtimit me Bechtel & Enka është garancë e realizimit cilësor dhe më të shpejtë të Korridoreve 8 dhe 10-D

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ishte i pranishëm sot në vendin prej ky fillon ndërtimi i Korridorit 8. Grubi përmes...

Kendall Jenner merr vëmendjen me fustanin provokues në kuvertën e jahtit në Kanë – Telegrafi

Kendall Jenner bëri një shfaqje mjaft provokuese në një postim të ri në InstaStory të mërkurën. Modelja 27-vjeçare, e...
- Advertisement -

Heqja e 20 përqindëshit nga Kushtetuta/ Grubi: Do të ndodh kur t’i vijë koha

Nënkryetari i parë i Qeverisë, Artan Grubi, sot ishte pjesëmarrës në fillimin e punimeve për ndërtimin e Korridorit 8,...

Rrustemi: Korridori 8 po ndërtohet me koncept të ri infrastrukturor, më shpejtë dhe me korrektësi maksimale

Drejtori i Ndërmarrjes publike për rrugë shtetërore, Ejup Rrustemi deklaroi sot nga terreni punues për Korridorin 8 se në...