Bajrami, firmos me Makedonija Gj.P. deri më 2024

-


Muharem Bajrami, do të vazhdojë të punojë si trajner i skuadrës së Makedonija Gjorçe Petrovit. Skuadra nga lagjja e Gjor­çe Petrovit, vendosi të vazhdojë bashkëpunimin për edhe 2 vite me trajnerin, i cili dejtoi këtë skuadër në një seri pozitive prej 4 muajve pa disfatë dhe fitimin e Kupës së Maqedonisë, pas pritjes 16 vjeçare.

Bajrami vet e konfirmoi lajmin se ka firmosur kontratën deri në vitin 2024 dhe mezi pres sfidat e reja në kampionatin e Ligës së Parë, por edhe garat në Ligën e Konferencës, në të cilën Makedonija Gjorçe Petrov do të garojë së bashku me Shkëndijën dhe Akademia Pandevin.

Lajmet e fundit

Canelo Alvarez mposht Jermell Charlo, ruan titujt e super kampionit

Saul “Canelo” Alvarez  mundi Jermell “Iron Man” Charlo me vendim unanim të gjyqtarëve të dielën pas mesnate në T-Mobile...

Kasami i bashkohet VMRO-së: Nuk i votojmë Ndryshimet kushtetuese

I pyetur për ndryshimet kushtetuese dhe pse Lëvizja Besa nuk ka marrë pjesë me kandidatin e saj në Grupin...

Ish-bashkëshorti që vrau gruan, vret edhe veten

il femminicidio di Castelfiorentino, nel riquadro la donna uccisa e il marito, maggiore indiziato dell'omicidioNjë 40-vjeçar shqiptar që...

Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë – Telegrafi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi – Fifi, ka qenë e ftuar të shtunën në emisionin “Më lër...
- Advertisement -

Balotelli godet Mourinho-n: Ndonjëherë ai duhet të marrë përgjegjësi si burrë

Mario Balotelli, ish-sulmuesi i Interit, Milanit, Manchester City-t e shumë skuadrave të tjera, ka folur së fundmi për nisjen...

Medvedev: Rusia mund të aneksojë më shumë territore

Dmitry Medvedev  ka shënuar përvjetorin e Rusisë që pretendon katër territore ukrainase duke sugjeruar se Moska mund të aneksojë...