Dafina Zeqiri vjen unike në fotosesionin e ri, provokon me bluzë të zbërthyer

-


Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri edhe gjatë kësaj periudhe kohore po vazhdon të jetë aktive.

Përveç koncerteve dhe mbrëmjeve të ndryshme muzikore, artistja e shumë hiteve është mjaft e përkushtuar edhe ndaj rrjeteve sociale.

Postimet e saj priten mirë dhe pëlqehen nga fansat e saj, dhe këngëtarja është e kujdesshme që të iu qëndroi pranë me imazhe si profesionale ashtu edhe nga përditshmëria.

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

Edhe së fundmi krijuesja e hitit “Duro” ka realizuar një fotosesion në të cilin dukej plot stil dhe mjaft unike si çdo herë tjetër.

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

E veshur me një bluzë të shkurtër me ngjyrë të gjelbër të cilën e la të zbërthyer, Dafina e kombinoi atë me xhinse, këpucë po ashtu të gjelbër dhe çantë dore të kaltër.

“Le të përfitojmë shpejt nga Vespa-ja e partnerit tim”, ka shkruar Dafina në mbishkrimin e imazheve.

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

Kujtojmë që këngëtarja pak ditë më parë i bëri dhuratë partnerit të saj DJ Geek një motoçikletë të verdhë të tipit “Vesapa”.

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

Ndryshe, projekti i fundit muzikor i artistes është bashkëpunimi me Elinel “Faj” që u realizua edhe me klip dhe deri më tani ka grumbulluar afro 5 milionë klikime. /Telegrafi/

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

Lajmet e fundit

Aleksandre Pato, për herë të tretë rikthehet te ish klubi i tij

Fans applaud as Orlando City forward Alexandre Pato stands on the pitch after an MLS soccer match against...

Tensionet në veri, deputeti gjerman: Kosova po zbaton të drejtat në territorin e saj

Tensionet në veri të Kosovës, kanë sjellë reagime të shumta të ndërkombëtarëve të cilët nuk i kursyen kritikat ndaj...

Lukashenko mohoi thashethemet për shëndetin, kundërshtari i tij: Është në gjendje kritike

Belarusian President Alexander Lukashenko. Photo: Sergei GUNEYEV/AFPPresidenti bjellorus, Aleksandër Lukashenko thuhet se është në gjendje kritike. Kjo...

Nita Latifi vjen me këngën e re “2 Gota” – Telegrafi

Ashtu siç kishte paralajmëruar, Nita Latifi, ka lansuar sot (e shtunë) këngën e re. “2 gota” mban titullin projekti...
- Advertisement -

Muamed Sejdini: Duhet edhe më shumë punë

Federata e Futbollit të Maqedonisë sot zhvilloi Kuvendin e rregullt, në të cilën morri përkrahje të plotë nga UEFA...

Situata në veri, kongresmeni Torres del kundër Blinken: Kosova është aleat i palëkundur i SHBA

Situata në veri të Kosovës është kthyer në temë diskutimi si në “tryezën” e BE ashtu edhe në atë...