Në shikim të parë duket se po argëtohej me muzikë, por Osman Azemi kënaqet duke parë fjalimin e kryeministrit Kurti

-


Humoristi Osman Azemi vazhdon të jetë mjaft aktiv në rrjetet sociale, me publikimin e skeçeve të ndryshme solo.

Së fundmi, ai realizoi një video të ndarë me ndjekësit në llogarinë e tij zyrtare në Facebook, ku shihet në kuzhinë teksa dëgjon me ëndje atë që mun të duket si muzikë.

Por në fakt, me t’u afruar kamera, ajo tregon se aktori i humorit në fakt po e “argëton” veten duke parë një video të kryeministrit Albin Kurti.

Foto: Osman Azemi/Facebook

Bëhet fjalë për videon e kryeministrit, ku shihej duke folur mbi vizitën e tij të fundit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Djali i humoristit është ai i cili e thërret vazhdimisht babanë e tij, por ky i fundit me kufje në vesh refuzon të përgjigjet, deri në momentin që ai ia largon ato nga lap-topi.

Videoja në fjalë është shpërndarë me të madhe në rrjetet sociale, me fansa të shumtë që kanë komentuar këtë skeç të humoristit, i cili pasqyron atë se si duken fansat e zjarrtë të kryeministrit të Kosovës.

Osmani përndryshe nga ky vit ka nisur një karrierë solo në komedi, duke pauzuar pas dy dekadash së bëri humor me grupin “Stupcat”. /Telegrafi/

Lajmet e fundit

E kryer: Benzema largohet nga Real Madridi pas 14 vitesh, pritet njoftimi zyrtar

Real Madrid's Karim Benzema controls the ball during the Champions League final soccer match between Liverpool and Real...

Grubi: Koncepti i ri i ndërtimit me Bechtel & Enka është garancë e realizimit cilësor dhe më të shpejtë të Korridoreve 8 dhe 10-D

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ishte i pranishëm sot në vendin prej ky fillon ndërtimi i Korridorit 8. Grubi përmes...

Kendall Jenner merr vëmendjen me fustanin provokues në kuvertën e jahtit në Kanë – Telegrafi

Kendall Jenner bëri një shfaqje mjaft provokuese në një postim të ri në InstaStory të mërkurën. Modelja 27-vjeçare, e...

Heqja e 20 përqindëshit nga Kushtetuta/ Grubi: Do të ndodh kur t’i vijë koha

Nënkryetari i parë i Qeverisë, Artan Grubi, sot ishte pjesëmarrës në fillimin e punimeve për ndërtimin e Korridorit 8,...
- Advertisement -

Rrustemi: Korridori 8 po ndërtohet me koncept të ri infrastrukturor, më shpejtë dhe me korrektësi maksimale

Drejtori i Ndërmarrjes publike për rrugë shtetërore, Ejup Rrustemi deklaroi sot nga terreni punues për Korridorin 8 se në...

Rruga Tetovë-Prizren/ Rrustemi: Është kryer fizibiliteti dhe zgjedhur traseja, vijojmë me proceset pasuese

Drejtori i Ndërmarrjes publike për rrugë shtetërore, Ejup Rrustemi nga terreni punues për fillimin e ndërtimit të Korridorit 8,...