Moti për ditën e sotme

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare, do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtime të ndryshme. Pasdite do të ketë reshje lokale të shiut dhe bubullima.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej 9 deri në 15, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 26 deri në 33 gradë.