Shkupi në festë, Dafina, Ledri, Bardhi dhe Three Dots performojnë në sheshin Skndërbeu

-

Ajka e estradës shqiptare, Ledri Vula, Dafina Zeqiri, Bardhi dhe Three dots sonte do të performojnë në sheshin Skënderbeu në Shkup me çrast do ti argëtojnë qytetarët të cilët mezi presin ti shohin nga afër këngëtarët më të njohur të estradës.

Ledri, po bën një “come back” sepse i njëjti pikërisht në sheshin Skëndërbeu performoi një muaj më herët kur F.C Shkupi u shpall kampion.

Kurse Dafina, Bardhi dhe grupi i njohur Three dots do të performojnë të shoqëruar nga Ledri nga ora 20-30 në sheshin e Shkupit me rastin e 20 vjetorit të themelimit të Bashkimit Demokratik për Integrim.

Festa nuk përfundon këtu, sepse concert ka edhe nesër në Tetovë, në të cilin do të perfomojnë Getoar Selimi, Nora Istrefi, Tayna, S4MM, Kida po edhe Lumi B.

Lajmet e fundit

Shpërthim në kufirin që bashkon Bjellorusinë, Rusinë dhe Ukrainën

Ushtarët rusë kanë hedhur në erë ditën e djeshme një rrugë që lidh qytetin ukrainas të Chernihiv me Bryansk...

Luana tërheqëse me kostum larjeje – Telegrafi

Luana Vjollca është në mesin e bukurosheve më atraktive të ekranit shqiptar. Moderatorja është e njohur për formën mbresëlënëse...

Ançeloti refuzon Brazilin dhe vazhdon edhe një vit me Real Madridin

Real Madrid's head coach Carlo Ancelotti celebrates winning the Champions League final soccer match between Liverpool and Real...

Protestat në veri, lëndohet një polic dhe dëmtohen tri automjete të Policisë – Telegrafi

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një zyrtar policor ka marrë lëndime nga sulmet e protestuesve në...
- Advertisement -

Shokon Prigozhin: Të hetohen krimet nga zyrtarët rusë në Ukrainë

Mercenari rus, Yevgeny Prigozhin, tha se u kishte kërkuar prokurorëve të hetonin nëse zyrtarë të lartë të mbrojtjes ruse...

Milani përgatit kontratë afatgjate për Majk Manjan-in

AC Milan's goalkeeper Mike Maignan saves a ball during the Champions League group E soccer match between RB...