Grubi: BDI kafshatë që nuk kapërdihet

-

Me rastin e 20 vjetorit të themelimit të BDI-së në Tetovë po zhvillohet koncerti spektakolar me yjet e estradës muzikore: Tayna, Ghetto, Nora Istrefi, Lumi B, Kida, dhe S4MM.

Duke komentuar masovitetin në koncertin e sotëm dhe atmosferën fantastike, Zëvendëskryeministri i parë Artan Grubi ka faleminderuar publikun për pjesëmarrjen në koncert dhe festën e merituar të të arriturave të shumta në dy dekadat e ekzistencës së BDI-së duke e ka cilësuar “Tetovën madhështore, ndërsa BDI-në kafshatë që nuk kapërdihet”.

Në vazhdim postimi i plotë i Zëvendëskryeministrit të parë, Artan Grubi:

“Tetova është madhështore ❤️, e BDI është kafshatë që nuk kapërdihet.

Ju faleminderit që dini ti gëzoheni dy dekadave të të arriturave tuaja, ju jeni më të mirët, ju dua shumë 🙏

Ju jeni pjesë e festës, 20 vjet bashkë!”

Lajmet e fundit

Presidentja Osmani takon Zelenskyn: Askush më mirë se populli i Kosovës s’e kupton dhimbjen e luftën e Ukrainës

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani është takuar në Moldavi me homologun ukrainas Volodymyr Zelenski, të cilit i ka shprehur...

E kryer: Benzema largohet nga Real Madridi pas 14 vitesh, pritet njoftimi zyrtar

Real Madrid's Karim Benzema controls the ball during the Champions League final soccer match between Liverpool and Real...

Grubi: Koncepti i ri i ndërtimit me Bechtel & Enka është garancë e realizimit cilësor dhe më të shpejtë të Korridoreve 8 dhe 10-D

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ishte i pranishëm sot në vendin prej ky fillon ndërtimi i Korridorit 8. Grubi përmes...

Kendall Jenner merr vëmendjen me fustanin provokues në kuvertën e jahtit në Kanë – Telegrafi

Kendall Jenner bëri një shfaqje mjaft provokuese në një postim të ri në InstaStory të mërkurën. Modelja 27-vjeçare, e...
- Advertisement -

Heqja e 20 përqindëshit nga Kushtetuta/ Grubi: Do të ndodh kur t’i vijë koha

Nënkryetari i parë i Qeverisë, Artan Grubi, sot ishte pjesëmarrës në fillimin e punimeve për ndërtimin e Korridorit 8,...

Rrustemi: Korridori 8 po ndërtohet me koncept të ri infrastrukturor, më shpejtë dhe me korrektësi maksimale

Drejtori i Ndërmarrjes publike për rrugë shtetërore, Ejup Rrustemi deklaroi sot nga terreni punues për Korridorin 8 se në...