Shakira pëson një sulm ankthi në mes të krizës së marrëdhënies së saj me Pique – transferohet me ambulancë në një spital në Barcelonë?

-


Kriza e supozuar në çift mes Shakirës dhe Gerard Pique, e zbuluar nga El Periodico, përfshin shumë më shumë.

E në këtë rast ka ndikuar tek këngëtarja. Ylli kolumbian thuhet se ka pësuar një sulm ankthi, shkruan Marca.

Në një imazh të dërguar revistës, shihet një ambulancë në të cilën raportohet se ka qenë Shakira, e shoqëruar nga lojtari i Barcelonës, Gerard Pique.

Të njëjtat media raportojnë se ajo duhej të transferohej me ambulancë në spitalin Teknon në Barcelonë për t’u trajtuar.

Përveç Piques, janë shqetësuar edhe të afërm të tjerë të këngëtares.

Ngjarjet, siç shpjegon El Mundo, kanë ndodhur përpara informacionit të publikuar nga El Periodico. Kjo situatë shpjegon momentet e pasigurisë së përjetuar në çift.

Shakira dhe Pique (Foto: Getty Images)

Pikërisht, mediumi i fundit ka treguar tashmë se Pique po jeton në një apartament të vetëm dhe se kanë një krizë në lidhjen e tyre shumëvjeçare.

Shakira dhe Pique u takuan në vitin 2010 gjatë Kupës së Botës në Afrikën e Jugut, në të cilën lojtari përfaqësonte ekipin spanjoll të futbollit.

Shakira dhe Pique (Foto: Getty Images)

Të njëjtit kanë dy fëmijë së bashku. /Telegrafi/

Lajmet e fundit

Qentë endacakë lëvizin në Tetovë si ushtarë dhe shfaqin rrezik, qytetarët mallkojnë Bilall Kasamin

Qentë endacakë në qytetin e Tetovës po lëvizin si ushtarë duke mos i penguar aspak e duke mos u...

Canelo Alvarez mposht Jermell Charlo, ruan titujt e super kampionit

Saul “Canelo” Alvarez  mundi Jermell “Iron Man” Charlo me vendim unanim të gjyqtarëve të dielën pas mesnate në T-Mobile...

Kasami i bashkohet VMRO-së: Nuk i votojmë Ndryshimet kushtetuese

I pyetur për ndryshimet kushtetuese dhe pse Lëvizja Besa nuk ka marrë pjesë me kandidatin e saj në Grupin...

Ish-bashkëshorti që vrau gruan, vret edhe veten

il femminicidio di Castelfiorentino, nel riquadro la donna uccisa e il marito, maggiore indiziato dell'omicidioNjë 40-vjeçar shqiptar që...
- Advertisement -

Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi – Fifi, ka qenë e ftuar të shtunën në emisionin “Më lër...

Balotelli godet Mourinho-n: Ndonjëherë ai duhet të marrë përgjegjësi si burrë

Mario Balotelli, ish-sulmuesi i Interit, Milanit, Manchester City-t e shumë skuadrave të tjera, ka folur së fundmi për nisjen...