Megi Pojani thotë se i pëlqen të jetë ‘e pacipë’ dhe shuan kureshtjen lidhur me hyrjen në ‘BB VIP 2’

-


Megi Pojani duket se nuk shqetësohet aspak për komentet negative ndaj saj në rrjetet sociale, pas fotografive provokuese që shpesh i publikon.

E ftuar mbrëmjen në “Më lër të flas” të Top Channel nën moderimin e vëllezërve Veshaj, bukuroshja tha se nuk e ndien presionin e gjykimit, por vlerëson në maksimum feminitetin e saj dhe të qenit vajzë.

(Foto: Screenshot/Me ler te flas/Top Channel)


Donaldi: Meg, nëse futesh në rrjetet e tua sociale, shikon shumë video dhe foto provokuese, në sensin që për vajzat dhe gratë në Shqipëri, duken pak provokuese, të bezdisin komentet.

Romeo: Si duken për meshkujt, që rrinë aty, ngecin tek Megi.

Donaldi: Duken i çik provokuese.

Megi: Nuk më bezdisin fare.

Donaldi: A ndihesh e gjykuar nga komentet.

Megi: E gjykuar jam, por nuk e kam presionin e të ndjerit e gjykuar, por e di që gjykohem.

Donaldi: Ngaqë je e pacipë?

Megi: Mbase, por më pëlqen të jem e pacipë dhe të shijoj feminitetin tim. Të jesh grua është fat dhe privilegj shumë i madh.


Vajza e shumëpërfolur e rrjeteve sociale ka shuar kureshtjen e të gjithëve, nëse do të marrë pjesë në spektaklin e madh të ‘Big Brother VIP 2’.

Moderatorja ka thënë se nuk e ka të sigurt nëse do futet, sepse ka frikë nga vetja. Ajo tha se edhe nëse vendos të futet, do ta marrë vendimin në moment të fundit, sepse është e pavendosur.

“E di ose nuk futem unë, sepse kam frikë nga vetja. Edhe nëse vendos të futem, do e vendos sot për nesër, sepse jam shumë e pavendosur”, ka thënë Megi.

(Foto: Instagram/megipojani)

Lajmet e fundit

E kryer: Benzema largohet nga Real Madridi pas 14 vitesh, pritet njoftimi zyrtar

Real Madrid's Karim Benzema controls the ball during the Champions League final soccer match between Liverpool and Real...

Grubi: Koncepti i ri i ndërtimit me Bechtel & Enka është garancë e realizimit cilësor dhe më të shpejtë të Korridoreve 8 dhe 10-D

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ishte i pranishëm sot në vendin prej ky fillon ndërtimi i Korridorit 8. Grubi përmes...

Kendall Jenner merr vëmendjen me fustanin provokues në kuvertën e jahtit në Kanë – Telegrafi

Kendall Jenner bëri një shfaqje mjaft provokuese në një postim të ri në InstaStory të mërkurën. Modelja 27-vjeçare, e...

Heqja e 20 përqindëshit nga Kushtetuta/ Grubi: Do të ndodh kur t’i vijë koha

Nënkryetari i parë i Qeverisë, Artan Grubi, sot ishte pjesëmarrës në fillimin e punimeve për ndërtimin e Korridorit 8,...
- Advertisement -

Rrustemi: Korridori 8 po ndërtohet me koncept të ri infrastrukturor, më shpejtë dhe me korrektësi maksimale

Drejtori i Ndërmarrjes publike për rrugë shtetërore, Ejup Rrustemi deklaroi sot nga terreni punues për Korridorin 8 se në...

Rruga Tetovë-Prizren/ Rrustemi: Është kryer fizibiliteti dhe zgjedhur traseja, vijojmë me proceset pasuese

Drejtori i Ndërmarrjes publike për rrugë shtetërore, Ejup Rrustemi nga terreni punues për fillimin e ndërtimit të Korridorit 8,...