Rita Ora duket një zonjë e vërtetë në një fustan elegant në paraqitjen e fundit

-


Rita Ora tregoi kredencialet e saj të stilit të shtunën, teksa ndau me fansat një sërë fotografish të mrekullueshme në Instagram.

Këngëtarja 31-vjeçare dukej e pabesueshme me një fustan të ngushtë me ngjyrë të kuqe dhe ngjyrë ari, i cili theksonte figurën e saj të zhdërvjellët të trupit.

Ajo mori gjërat e saj thelbësore në një çantë dore të çuditshme dhe kishte një palë syze dielli me ngjyrë blu, shkruan DailyMail.

Flokët e saj bionde ishin të përdredhura mirë dhe ajo i kapi ato në një stil të çrregullt, ndërsa e kompletonte pamjen e saj me një buzëkuq të kuq dhe të ndezur në buzët e saj.

Fotografitë mahnitëse erdhën pasi Rita shijoi një natë të merituar të përkëdhelur të martën në mbrëmje, pas një djersitjeje të mëngjesit në palestër.

Interpretuesja e hitit “Let You Love Me”, ndau një fotografi me 16.1 milionë ndjekësit e saj në Instagram përmes InstaStory – ku shihej duke bërë një trajtim fytyre.

Pas stërvitjes së saj, Rita publikoi një TikTok një video lozonjare, duke filmuar me një tingull ikonik nga Chris Hughes i Love Island – ndërsa ai deklaron se ‘të gjithë e duan’.

Me 2.2 milionë ndjekës në këtë rrjet social, Rita shpesh ndan me ndjekësit video të shkurtra në aplikacion, duke u treguar fansave një vështrim në jetën e saj të përditshme. /Telegrafi/

Lajmet e fundit

Presidentja Osmani takon Zelenskyn: Askush më mirë se populli i Kosovës s’e kupton dhimbjen e luftën e Ukrainës

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani është takuar në Moldavi me homologun ukrainas Volodymyr Zelenski, të cilit i ka shprehur...

E kryer: Benzema largohet nga Real Madridi pas 14 vitesh, pritet njoftimi zyrtar

Real Madrid's Karim Benzema controls the ball during the Champions League final soccer match between Liverpool and Real...

Grubi: Koncepti i ri i ndërtimit me Bechtel & Enka është garancë e realizimit cilësor dhe më të shpejtë të Korridoreve 8 dhe 10-D

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ishte i pranishëm sot në vendin prej ky fillon ndërtimi i Korridorit 8. Grubi përmes...

Kendall Jenner merr vëmendjen me fustanin provokues në kuvertën e jahtit në Kanë – Telegrafi

Kendall Jenner bëri një shfaqje mjaft provokuese në një postim të ri në InstaStory të mërkurën. Modelja 27-vjeçare, e...
- Advertisement -

Heqja e 20 përqindëshit nga Kushtetuta/ Grubi: Do të ndodh kur t’i vijë koha

Nënkryetari i parë i Qeverisë, Artan Grubi, sot ishte pjesëmarrës në fillimin e punimeve për ndërtimin e Korridorit 8,...

Rrustemi: Korridori 8 po ndërtohet me koncept të ri infrastrukturor, më shpejtë dhe me korrektësi maksimale

Drejtori i Ndërmarrjes publike për rrugë shtetërore, Ejup Rrustemi deklaroi sot nga terreni punues për Korridorin 8 se në...