Çfarë kënge me temë Gurbeti ka ardhur nga Isuf Lani

-

“Kur u nisa për gurbet” kështu quhet projekti më i ri muzikor ardhur nga artisti i talentuar Isuf Lani. Mësojmë se kënga është punuar në studio te Lili Rama e për tekstin është kujdesur Faik Rama. Kënga është mjaft e bukur interpretuar me mjaft mjeshtëri nga artisti i njohur. Ndërsa vetë Isufi është mirënjohës për të gjithë ata që e përkrahin, duke nisur nga menagjeri Faruk Stolla që kujdeset për çdo gjë, por edhe kameramanin Islam Berisha që ka realizuar e përshtatur mjaft mirë klipin. Ia vlen ta dëgjoni dhe ta klikoni në linkun më poshtë e do ta shuani mallin por edhe nostalgji në ditët e para për ata që kanë prelur gurbetin.

Lajmet e fundit

Shpërthim në kufirin që bashkon Bjellorusinë, Rusinë dhe Ukrainën

Ushtarët rusë kanë hedhur në erë ditën e djeshme një rrugë që lidh qytetin ukrainas të Chernihiv me Bryansk...

Luana tërheqëse me kostum larjeje – Telegrafi

Luana Vjollca është në mesin e bukurosheve më atraktive të ekranit shqiptar. Moderatorja është e njohur për formën mbresëlënëse...

Ançeloti refuzon Brazilin dhe vazhdon edhe një vit me Real Madridin

Real Madrid's head coach Carlo Ancelotti celebrates winning the Champions League final soccer match between Liverpool and Real...

Protestat në veri, lëndohet një polic dhe dëmtohen tri automjete të Policisë – Telegrafi

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një zyrtar policor ka marrë lëndime nga sulmet e protestuesve në...
- Advertisement -

Shokon Prigozhin: Të hetohen krimet nga zyrtarët rusë në Ukrainë

Mercenari rus, Yevgeny Prigozhin, tha se u kishte kërkuar prokurorëve të hetonin nëse zyrtarë të lartë të mbrojtjes ruse...

Milani përgatit kontratë afatgjate për Majk Manjan-in

AC Milan's goalkeeper Mike Maignan saves a ball during the Champions League group E soccer match between RB...