Rubi nga telenovela me të njëjtin titull tash është 44 vjeçare dhe është bërë gjyshe, por është akoma e bukur

-


Një nga telenovelat më të njohura është padyshim “Rubi”, që tregonte jetën e një studenteje të bukur e të varfër që dëshiron të pasurohet për të bërë jetë luksoze.

Kjo telenovelë tashmë është e disponueshme në Netflix dhe mund të ndiqet aktualisht në Amerikë dhe sipas njoftimeve, së shpejti do të jetë e disponueshme edhe në Evropë.

E veçanta e këtij seriali qëndron në faktin se personazhi kryesor, Rubi, i luajtur nga Barbara Mori, në fakt është negativ, por megjithatë ka fituar afeksionin e publikut.

Pas rolit të saj në telenovelën e kultit, Barbara pati një sërë rolesh të tjera filmike dhe televizive, por suksesi i saj nuk është përsëritur, sidoqoftë popullariteti i saj nuk po zbehet.

Mori, e cila portretizoi fatalen Rubi në vitin 2004, sot është 44 vjeçare dhe gjykuar nga komentet e fansave të saj në Instagram, është më e bukur se kurrë.

Barbara Mori në rolin e Rubi (Foto: Canal 13)

Në vitin 1996, ajo nisi një lidhje me aktorin Sergio Mayer, me të cilin pas dy vitesh u bënë prindër të djalit Sergio Mayer Mori dhe një kohë të shkurtër më pas, çifti u nda.

Në nëntor të vitit 2016, djali i aktores u bë baba i një vajze që e pagëzoi me emrin Mila, ndërsa Barbara u bë gjyshe në moshën 38 vjeçare. Shpesh fansat i shkruajnë me të drejtë se është padyshim gjyshja më e bukur në botë. /Telegrafi/

Dukja e tanishme e Barbara Mori – Rubi (Foto: Instagram/delamori)

(Foto: Instagram/delamori)

Lajmet e fundit

Zelensky: Rusia do të humbasë së bashku me ata që e ndihmojnë atë me terrorin

“Çdo person që punon me Rusinë do të mbyllet nga sanksionet. Dhe Federata Ruse do të humbasë gjithçka, së...

Aleksandre Pato, për herë të tretë rikthehet te ish klubi i tij

Fans applaud as Orlando City forward Alexandre Pato stands on the pitch after an MLS soccer match against...

Tensionet në veri, deputeti gjerman: Kosova po zbaton të drejtat në territorin e saj

Tensionet në veri të Kosovës, kanë sjellë reagime të shumta të ndërkombëtarëve të cilët nuk i kursyen kritikat ndaj...

Lukashenko mohoi thashethemet për shëndetin, kundërshtari i tij: Është në gjendje kritike

Belarusian President Alexander Lukashenko. Photo: Sergei GUNEYEV/AFPPresidenti bjellorus, Aleksandër Lukashenko thuhet se është në gjendje kritike. Kjo...
- Advertisement -

Nita Latifi vjen me këngën e re “2 Gota” – Telegrafi

Ashtu siç kishte paralajmëruar, Nita Latifi, ka lansuar sot (e shtunë) këngën e re. “2 gota” mban titullin projekti...

Muamed Sejdini: Duhet edhe më shumë punë

Federata e Futbollit të Maqedonisë sot zhvilloi Kuvendin e rregullt, në të cilën morri përkrahje të plotë nga UEFA...