Ajrullai: Qentë e Kasamit janë n’top formë

-

Enis Ajrullai që në rrjetet sociale njihet për satirën e tij të pashoqë në një postim të fundit nëpërmes ironisë ka apostrofuar kreun e Komunës së Tetovës, Bilall Kasami dhe “qentë” e tij që sipas Ajrullait janë në top formë.

Pa dashur të fyejmë askënd, por a thua vallë nëse analizohet komenti më thellë del që Ajrullai me fjalën “qentë i kije n’top forma..asnjo ska cof”, ka folur për të punësuarit e komunës së Tetovës dhe shoqëruesit e kreut të komunës.

Komenti i plotë i Ajrullait, pa asnjë ndërhyrje:

O flla mo rrij se kejt çent e krijetar Bilall Kasamit i kije n’top forma..asnjo ska cof

Lajmet e fundit

Grubi: Koncepti i ri i ndërtimit me Bechtel & Enka është garancë e realizimit cilësor dhe më të shpejtë të Korridoreve 8 dhe 10-D

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ishte i pranishëm sot në vendin prej ky fillon ndërtimi i Korridorit 8. Grubi përmes...

Kendall Jenner merr vëmendjen me fustanin provokues në kuvertën e jahtit në Kanë – Telegrafi

Kendall Jenner bëri një shfaqje mjaft provokuese në një postim të ri në InstaStory të mërkurën. Modelja 27-vjeçare, e...

Heqja e 20 përqindëshit nga Kushtetuta/ Grubi: Do të ndodh kur t’i vijë koha

Nënkryetari i parë i Qeverisë, Artan Grubi, sot ishte pjesëmarrës në fillimin e punimeve për ndërtimin e Korridorit 8,...

Rrustemi: Korridori 8 po ndërtohet me koncept të ri infrastrukturor, më shpejtë dhe me korrektësi maksimale

Drejtori i Ndërmarrjes publike për rrugë shtetërore, Ejup Rrustemi deklaroi sot nga terreni punues për Korridorin 8 se në...
- Advertisement -

Rruga Tetovë-Prizren/ Rrustemi: Është kryer fizibiliteti dhe zgjedhur traseja, vijojmë me proceset pasuese

Drejtori i Ndërmarrjes publike për rrugë shtetërore, Ejup Rrustemi nga terreni punues për fillimin e ndërtimit të Korridorit 8,...

Mourinho nuk garanton qëndrimin te Roma

Jose Mourinho ishte totalisht i pakënaqur me ndarjen e drejtësisë në finalen e Ligës së Evropës ku pësoi disfatë...