“Ana” nga David Dreshaj kthehet në hit për pak orë

Të gjithë kanë qenë në pritje e kureshtarë por edhe të sigurt se ai do vijë shumë unik me këngën e re. E kemi fjalën për këngëtarin David Dreshaj i cili ka menduar mirë që të godasë në këtë verë të nxehtë me projektin më të ri “Ana”. Vetëm pas dosa orëve publikimi në kanalin Youtube kënga është bërë hit. Një projekt që duket si një freski në këto ditë verore e padiskutim do të jetë mes hiteve më të nxehta të kësaj vere, pasi duket se ai si gjithmomë ka dashur të vijë bukur dhe unik duke u kujdesur për çdo gjë nga këndimi në një këngë të bukur e deri te pamjet mahnitëse të klipit, besa-besa edhe te deri titulli e vajza me emrin Ana dhe hulumtilet mos vallë se kjo vajzë ia ka marrë zemrën simpatikut të estradës shqiptare?!. Kënga është punuar nga hitbërësi Darko Dimitrov e me tekst nga Elinel dhe Davidi. Klikoni në linkun poshtë dhe me siguri nëse se keni dëgjuar më parë do të mbetet butoni “play” vetëm te Ana e Davidit.