Melinda provokon me paraqitjen teksa thekson linjat e veshur në të shkurtra

-


Reperja e njohur shqiptare, Melinda Ademi ka marr vëmendje me një tjetër paraqitje të radhës.

Krijuesja e hitit “Melodia” ka ndarë për fansat e saj në Instagram disa fotografi ku dukej në formë të mirë dhe tejet atraktive.

E veshur me një trupore të shkurtër dhe me ngjyrë të verdhë, Melinda përshtati dukjen me dorëza dhe këpucë me taka.

Foto: Melinda Ademi/Instagram

Reperja e cila u kujdes që t’i vinte në pah këmbët joshëse, ndërsa pamja e saj u përfundua me një makijazh të theksuar dhe flokët e gjata dhe të zeza i la të kapura lart.

Foto: Melinda Ademi/Instagram

“E bëjë nxehtë si dielli”, ka shkruar Melinda në mbishkrimin e imazheve, teksa pranoj komente të shumta nga ana e ndjekësve që ishin kryesisht pozitive.

Foto: Melinda Ademi/Instagram

Kujtojmë që projekti i fundit i Melindës është “All Night” që u lansua në fillim të muajit maj dhe deri më tani ka grumbulluar mbi 9 milionë klikime në kanalin e YouTube.

Foto: Melinda Ademi/Instagram

Ndërkohë, krahas projekteve Melinda mbetet e angazhuar edhe me koncerte dhe mbrëmje muzikore. /Telegrafi/

Foto: Melinda Ademi/Instagram

Foto: Melinda Ademi/Instagram

Lajmet e fundit

Aleksandre Pato, për herë të tretë rikthehet te ish klubi i tij

Fans applaud as Orlando City forward Alexandre Pato stands on the pitch after an MLS soccer match against...

Tensionet në veri, deputeti gjerman: Kosova po zbaton të drejtat në territorin e saj

Tensionet në veri të Kosovës, kanë sjellë reagime të shumta të ndërkombëtarëve të cilët nuk i kursyen kritikat ndaj...

Lukashenko mohoi thashethemet për shëndetin, kundërshtari i tij: Është në gjendje kritike

Belarusian President Alexander Lukashenko. Photo: Sergei GUNEYEV/AFPPresidenti bjellorus, Aleksandër Lukashenko thuhet se është në gjendje kritike. Kjo...

Nita Latifi vjen me këngën e re “2 Gota” – Telegrafi

Ashtu siç kishte paralajmëruar, Nita Latifi, ka lansuar sot (e shtunë) këngën e re. “2 gota” mban titullin projekti...
- Advertisement -

Muamed Sejdini: Duhet edhe më shumë punë

Federata e Futbollit të Maqedonisë sot zhvilloi Kuvendin e rregullt, në të cilën morri përkrahje të plotë nga UEFA...

Situata në veri, kongresmeni Torres del kundër Blinken: Kosova është aleat i palëkundur i SHBA

Situata në veri të Kosovës është kthyer në temë diskutimi si në “tryezën” e BE ashtu edhe në atë...