Tom Cruise ndahet sërish me aktoren 20 vjet më të re, Hayley Atwell


Tom Cruise e ka ndërprerë për herë të dytë lidhjen me aktoren Hayley Atwell nga “Mission: Impossible”.

Çifti që e filloi lidhjen në vitin 2020 pas takimit në xhirime, u ndanë shtatorin e kaluar, por më pas rinovuan romancën e tyre.

Vetëm disa ditë para ndarjes, Hayley ishte me Tomin në premierën e “Top Gun”, ndërsa burimet kanë thënë për The Sun se ajo ishte atje thjesht për ta mbështetur aktorin. Dhe tash është bërë e ditur janë ndarë përgjithmonë.

(Foto: Instagram/wellhayley/AP)

“Marrëdhënia e Tom dhe Hayley ishte e sinqertë. Pavarësisht thashethemeve për të kundërtën, ata nuk ishin kurrë bashkë vetëm para kamerës. Fatkeqësisht, ata dështuan”, ka thënë një burim.

Ata shkuan mirë dhe kishin kimi fantastike, prandaj në vitin e kaluar vendosën t’i jepnin një tjetër shans lidhjes së tyre që siç duket nuk ka funksionuar. /Telegrafi/