Isen Shabani largon nga puna të vetmin ishushtarë të UÇK-së i punësuar në Komunën e Vrapçishtit

-

Kryetari i komunës sl Vrapçishtit nuk ndal opstruksionet, shantazhet dhe keqpërdorimet e pozitës zyrtare, së fundmi ai ka detyruar që të largohet nga puna të vetmin ushtarë të UÇK-së të mbetur në Komunën e Vrapçishtit Muhamed Muharemin. Siç mëson redaksia e portalit tonë Muharemit menjëherë pas zgjedhjeve kanë filluar ti kërcënohen dhe ti bëjn shantazhe pasi që ky i fundit sipas tyre nuk ka mbështetur Isen Shabani në zgjedhjet e fundit lokale madje mësohet se Muharemit prej përfundimit të zgjedhjeve e deri më tani i kanë ndëruar vendin e punës më shumë se 5 herë.

Kujtojmë që kryetari i komunës së Vrapçishtit Isen Shabani vijon me të njejtat avaze të vjetra edhe pse kundër ti po hiqet procedurë për tre vepra të rënda penale.

Lajmet e fundit

Grubi: Koncepti i ri i ndërtimit me Bechtel & Enka është garancë e realizimit cilësor dhe më të shpejtë të Korridoreve 8 dhe 10-D

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ishte i pranishëm sot në vendin prej ky fillon ndërtimi i Korridorit 8. Grubi përmes...

Kendall Jenner merr vëmendjen me fustanin provokues në kuvertën e jahtit në Kanë – Telegrafi

Kendall Jenner bëri një shfaqje mjaft provokuese në një postim të ri në InstaStory të mërkurën. Modelja 27-vjeçare, e...

Heqja e 20 përqindëshit nga Kushtetuta/ Grubi: Do të ndodh kur t’i vijë koha

Nënkryetari i parë i Qeverisë, Artan Grubi, sot ishte pjesëmarrës në fillimin e punimeve për ndërtimin e Korridorit 8,...

Rrustemi: Korridori 8 po ndërtohet me koncept të ri infrastrukturor, më shpejtë dhe me korrektësi maksimale

Drejtori i Ndërmarrjes publike për rrugë shtetërore, Ejup Rrustemi deklaroi sot nga terreni punues për Korridorin 8 se në...
- Advertisement -

Rruga Tetovë-Prizren/ Rrustemi: Është kryer fizibiliteti dhe zgjedhur traseja, vijojmë me proceset pasuese

Drejtori i Ndërmarrjes publike për rrugë shtetërore, Ejup Rrustemi nga terreni punues për fillimin e ndërtimit të Korridorit 8,...

Mourinho nuk garanton qëndrimin te Roma

Jose Mourinho ishte totalisht i pakënaqur me ndarjen e drejtësisë në finalen e Ligës së Evropës ku pësoi disfatë...