Shakira po merr gjithnjë e më shumë mbështetje dhe popullaritet që nga ndarja me Pique

-


Ndarja e Shakiras me Gerard Pique është një prej ngjarjeve në faqet rozë dhe ato sportive që kanë bërë bujë shumë të madhe në javët e fundit.

Këngëtarja kolumbiane e kishte kapur bashkëshortin e saj duke e tradhtuar me një femër në të njëzetat dhe që atëherë lidhja e tyre ka marrë fund.

Ndërkohë që futbollisti i Barcelonës po përjeton rënie të popullaritetit, e kundërta po ndodh me artisten 45 vjeçare.

(Foto: Marca)

Ajo ka pasur ngritje në profilet e saja në rrjetet sociale, në të cilat vazhdon të jetë aktive.

Që nga premiera (më 22 prill), videoklipi i këngës e “Te Felicito” ka marrë rreth 130 milionë shikime në YouTube.

Njëherësh që nga dita kur agjencia që e përfaqëson e konfirmoi ndarjen me Pique përmes një deklarate, Shakira ka marrë rreth dy milionë ndjekës më shumë.

Edhe përdoruesit e rrjeteve sociale në komentet e tyre vazhdimisht e kanë mbajtur anën e këngëtares duke e kritikuar futbollistin e Barcelonës. /Telegrafi/

Lajmet e fundit

Presidentja Osmani takon Zelenskyn: Askush më mirë se populli i Kosovës s’e kupton dhimbjen e luftën e Ukrainës

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani është takuar në Moldavi me homologun ukrainas Volodymyr Zelenski, të cilit i ka shprehur...

E kryer: Benzema largohet nga Real Madridi pas 14 vitesh, pritet njoftimi zyrtar

Real Madrid's Karim Benzema controls the ball during the Champions League final soccer match between Liverpool and Real...

Grubi: Koncepti i ri i ndërtimit me Bechtel & Enka është garancë e realizimit cilësor dhe më të shpejtë të Korridoreve 8 dhe 10-D

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ishte i pranishëm sot në vendin prej ky fillon ndërtimi i Korridorit 8. Grubi përmes...

Kendall Jenner merr vëmendjen me fustanin provokues në kuvertën e jahtit në Kanë – Telegrafi

Kendall Jenner bëri një shfaqje mjaft provokuese në një postim të ri në InstaStory të mërkurën. Modelja 27-vjeçare, e...
- Advertisement -

Heqja e 20 përqindëshit nga Kushtetuta/ Grubi: Do të ndodh kur t’i vijë koha

Nënkryetari i parë i Qeverisë, Artan Grubi, sot ishte pjesëmarrës në fillimin e punimeve për ndërtimin e Korridorit 8,...

Rrustemi: Korridori 8 po ndërtohet me koncept të ri infrastrukturor, më shpejtë dhe me korrektësi maksimale

Drejtori i Ndërmarrjes publike për rrugë shtetërore, Ejup Rrustemi deklaroi sot nga terreni punues për Korridorin 8 se në...