Arsenali është vënë pas mesfushorit Marko Asensio

-


Lojtari është në vitin e fundit të kontratës me Real Madridin dhe pikërisht ky fakt mund t’i bind “Los Blancos” për ta vënë atë në shitje, transmeton lajmi.net.

Spanjolli e pati një sezon me lëndime, çka ia pamundësoi një vend në formacionin titullar. Sipas The Sun, oferta e Arsenalit për lojtarin pritet të jetë 40 milionë euro.

Mbetet të shihet nëse lojtari do të dakordohet për një largim nga “Santiago Bernabeu”, apo do të luftojë për një vend titullar.

Lajmet e fundit

Shpërthim në kufirin që bashkon Bjellorusinë, Rusinë dhe Ukrainën

Ushtarët rusë kanë hedhur në erë ditën e djeshme një rrugë që lidh qytetin ukrainas të Chernihiv me Bryansk...

Luana tërheqëse me kostum larjeje – Telegrafi

Luana Vjollca është në mesin e bukurosheve më atraktive të ekranit shqiptar. Moderatorja është e njohur për formën mbresëlënëse...

Ançeloti refuzon Brazilin dhe vazhdon edhe një vit me Real Madridin

Real Madrid's head coach Carlo Ancelotti celebrates winning the Champions League final soccer match between Liverpool and Real...

Protestat në veri, lëndohet një polic dhe dëmtohen tri automjete të Policisë – Telegrafi

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një zyrtar policor ka marrë lëndime nga sulmet e protestuesve në...
- Advertisement -

Shokon Prigozhin: Të hetohen krimet nga zyrtarët rusë në Ukrainë

Mercenari rus, Yevgeny Prigozhin, tha se u kishte kërkuar prokurorëve të hetonin nëse zyrtarë të lartë të mbrojtjes ruse...

Milani përgatit kontratë afatgjate për Majk Manjan-in

AC Milan's goalkeeper Mike Maignan saves a ball during the Champions League group E soccer match between RB...