Dembele: Ndjehem shumë mirë te Barcelona

-


Ousumane Dembele është shprehur se ndihet mirë te Barcelona. Kjo deklaratë e lojtarit vjen pas zërave të shumtë se francezi po e planifikon largimin nga “Camp Nou”. Gjithsesi, ai, në një intervistë të dhënë së fundi, i qetësoi fansat duke thënë se ndihet mirë në Spanjë dhe se nuk e mendon largimin.

“Nuk e di çfarë po thuhet, por mund të deklaroj se po ndihem mirë në Spanjë”, theksoi 26-vjeçari.

Kontrata e Dembele ka edhe shumë pak kohë derisa të skadojë. Negociatat për vijimin e qëndrimit të tij në “Camp Nou” u shoqëruan me shumë mosmarrëveshje që çuan drejt pezullimit të tyre.

Lajmet e fundit

Përplasen dy trena në Indi, raportohet për shumë viktima

Shumë njerëz dyshohet se kanë vdekur në Indinë lindore pasi një tren pasagjerësh doli nga shinat pas një përplasjeje...

Klubet me vlerën më të lartë në botë, kush mban kreun?!

Në këtë sezon nuk fitoi asnjë trofe, por Real Madrid ka se për çfarë të krenohet. “Los Blancos” janë...

Florim Asani nga gjenerata U18 e Shkëndijës po dëshmon talentët e rinjë të sportit që i ka Tetova

Mesfushori i fundit Florim Asani nga Tetova i cili për momentin po luan në gjeneratën U18 të klubit të...

Dashuri dhe festë për të voglin e yllit Liza

Dihet tashmë se ajo është një yll i muzikës atje ku jetoj por jo vetëm, por edhe një zonjë...
- Advertisement -

Edi Rama për Ali Ahmetin dhe babanë e Hashim Thaçit: Burra!

Kryeministri shqiptar, Edi Rama ka komentuar vizitën e sotme të kryetarit të Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në...

Kryeparlamentari Xhaferi në Vilnus takoi nënkryetaren e parë të Asamblesë nacionale franceze, Valeri Rabo

Kryetari Xhaferi sot, në margjinat e takimit në nivel të lartë të kryetarëve të parlamenteve të vendeve anëtare të...