FOTO/ Skanë të sosur skandalet e Adelinës, publikon foto krah Mickoskit

-

Skandalet e Adelina Tahirit nuk kanë të sosur sonte. Përpos videove ku u pa duke kënduar himnin e VMRO-së në protestën e organizuar nga partia e Mickoskit i cili në fjalimin e tij ofendoi popullin shqiptarë dhe kryeministrin e shtetit Edi Ramën, këngëtarja shqiptare ka publikuar një foto në insta-story ku shihet në krah të liderit të VMRO-së Hristian Mickoski, i cili në protestën e sotme u ndihmua edhe nga forca të dyshimta pro-ruse.

Këtij skandali i ka paraprirë një skandal tjetër një ditë përpara në të cilën Adelina kishte folur kundër shqiptarëve.

Lajmet e fundit

Përplasen dy trena në Indi, raportohet për shumë viktima

Shumë njerëz dyshohet se kanë vdekur në Indinë lindore pasi një tren pasagjerësh doli nga shinat pas një përplasjeje...

Klubet me vlerën më të lartë në botë, kush mban kreun?!

Në këtë sezon nuk fitoi asnjë trofe, por Real Madrid ka se për çfarë të krenohet. “Los Blancos” janë...

Florim Asani nga gjenerata U18 e Shkëndijës po dëshmon talentët e rinjë të sportit që i ka Tetova

Mesfushori i fundit Florim Asani nga Tetova i cili për momentin po luan në gjeneratën U18 të klubit të...

Dashuri dhe festë për të voglin e yllit Liza

Dihet tashmë se ajo është një yll i muzikës atje ku jetoj por jo vetëm, por edhe një zonjë...
- Advertisement -

Edi Rama për Ali Ahmetin dhe babanë e Hashim Thaçit: Burra!

Kryeministri shqiptar, Edi Rama ka komentuar vizitën e sotme të kryetarit të Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në...

Kryeparlamentari Xhaferi në Vilnus takoi nënkryetaren e parë të Asamblesë nacionale franceze, Valeri Rabo

Kryetari Xhaferi sot, në margjinat e takimit në nivel të lartë të kryetarëve të parlamenteve të vendeve anëtare të...