“Luftë për klikime” – Noizy dhe Tayna ‘thumbojnë’ njëri-tjetrin për projektet e reja që sollën në të njëjtën ditë


Ata publikuan projektin e ri muzikor në të njëjtën ditë e po ashtu edhe në orën e njëjtë.

Bëhet fjalë për reperen Tayna, e cila erdhi në bashkëpunim me Butrint Imerin dhe Mozzikun me projektin e quajtur “Pare”.

Në po atë kohë, një këngë e re është publikuar edhe nga Noizy në duet me reperen Loredana Zefi.

Foto: Screenshot/Instagram

Këta artistë duket se po shkojnë njësoj me klikime, pavarësisht se së fundmi nuk kanë mungur me ‘thumba’ ndaj njëri-tjetrit.

Doruntina Shala (emri i vërtetë) publikoi një postim në InstaStory ku tregoi se kënga e tyre u rendit e 14-ta në botë.

Foto: Screenshot/Instagram

“Çka dreqin keni?”, tha ajo.

Ndërsa në një postim pak orë më vonë, Noizy shtoi: “Mos harroni diçka. Shohim se kush është trending vendin e parë. Trending nuk blihet”.

https://www.youtube.com/watch?v=qhrdHl1LZH4

Tayna dhe Noizy duket se nuk ruajnë raporte të mira, e në anën tjetër nuk ndiqen as në rrjete sociale. /Telegrafi/