E dashura e Jorginhos, Catherine Harding tregon format joshës gjatë arratisjes në Mykonos me futbollistin


E dashura e Jorginhos, Catherine Harding, ‘ngriti temperaturat’ teksa doli në plazh me lojtarin e Chelsea FC të premten (17 qershor).

Këngëtarja, 31 vjeçe, e cila ka një ajzën Ada, shtatë vjeçe, me Jude Law, shfaqi figurën e saj me bikini të bardha me printime tigri.

Ndërkohë, futbollisti italian 30-vjeçar – emri i plotë i të cilit është Jorge Luiz Frello Filho Cavaliere OMRI – ekspozoi fizikun e tij të tonifikuar me një palë pantallona të shkurtra noti blu.

Çifti i njohur dukej se ishte në elementin e tyre teksa po shijonin një xhiro në një ski së bashku.

Në janar, Catherine hodhi poshtë pretendimet për tradhti të partnerit ndërsa iu bashkua asit të Chelsea në Miami dhe ndau një foto me të pasi fansat vunë re profilin e tij në aplikacionin e takimeve me të famshëm Raya.

U pretendua se ai ishte në aplikacion pasi udhëtoi në Florida pa Catherine dhe fëmijën e tyre për një arratisje gjatë pushimeve dimërore të Premier League.

Jorginho dhe Catherine, e cila performon me emrin skenik Cat Cavelli, filluan të takoheshin në vitin 2020 dhe ata kanë djalin e tyre Jax, 16 muajsh, pasi ai u nda nga gruaja e tij Natalia Leteri.

Ish-çifti, i cili ka djalin Victori dhe vajzën Alicia, ishin të martuar që nga viti 2017 dhe ishin së bashku për tre vjet. /Telegrafi/