Era Istrefi nuk e lë askënd indiferent me pozat me bikini


Era Istrefi ka bërë një pushim nga turneu i saj muzikor për të marrë pakëz rreze pranë pishinës.

Dhe derisa e ka bërë këtë, këngëtarja ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve të shumtë në rrjetet sociale.

Ajo ndiqet nga më shumë se 1.5 milion ndjekës në Instagram, ku shpërndan imazhe nga jeta e saj personale dhe profesionale.

(Foto: Instagram/eraistrefi)

Kësaj radhe, Era ka pozuar me bikini të zeza pranë pishinës duke i vënë në pah hiret e saja.

(Foto: Instagram/eraistrefi)

Duke pasur një figurë të admirueshme trupore, këngëtarja është shfaqur në poza të ndryshme duke shfaqur linjat e saj. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/eraistrefi)

(Foto: Instagram/eraistrefi)

(Foto: Instagram/eraistrefi)