Interi bën hapin e parë, siguron Bellanovën

-


Raoul Bellanova është një lojtar i Interit edhe pse ende nuk është zyrtarizuar. Klubi zikaltër ka përshpejtuar negociatat në orët e fundit, duke arritur një marrëveshje totale me Kaliarin.

Bellanova do të shkojë tek Interi me një huazim prej 4 milionë eurosh me të drejtë blerje në fund të sezonit. Pagesa për blerjen përfundimtare do të jetë 7 milionë euro, shkruan “L’interista”.

Anësori i majtë do të nënshkruajë një kontratë katërvjeçare me opsion për vitin e pestë me një milion euro në vit plus bonuse.

Lajmet e fundit

Përplasen dy trena në Indi, raportohet për shumë viktima

Shumë njerëz dyshohet se kanë vdekur në Indinë lindore pasi një tren pasagjerësh doli nga shinat pas një përplasjeje...

Klubet me vlerën më të lartë në botë, kush mban kreun?!

Në këtë sezon nuk fitoi asnjë trofe, por Real Madrid ka se për çfarë të krenohet. “Los Blancos” janë...

Florim Asani nga gjenerata U18 e Shkëndijës po dëshmon talentët e rinjë të sportit që i ka Tetova

Mesfushori i fundit Florim Asani nga Tetova i cili për momentin po luan në gjeneratën U18 të klubit të...

Dashuri dhe festë për të voglin e yllit Liza

Dihet tashmë se ajo është një yll i muzikës atje ku jetoj por jo vetëm, por edhe një zonjë...
- Advertisement -

Edi Rama për Ali Ahmetin dhe babanë e Hashim Thaçit: Burra!

Kryeministri shqiptar, Edi Rama ka komentuar vizitën e sotme të kryetarit të Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në...

Kryeparlamentari Xhaferi në Vilnus takoi nënkryetaren e parë të Asamblesë nacionale franceze, Valeri Rabo

Kryetari Xhaferi sot, në margjinat e takimit në nivel të lartë të kryetarëve të parlamenteve të vendeve anëtare të...