Talenti Shqipërim Latifi- Pimi vjen me një super baladë

-

Pas suksesit të projektit “M”ke rrejt” artisti i ri e plot talent Shqipërim Latifi – Pimi nuk do të ketë të ndalur. Ai sapo ka lansuar këngën më të re me titull “Ta du shpirtin” që ia vlen ta klikoni e ta dëgjoni në kanalin youtube e në linkun më poshtë. Mësojmë se teksti dhe muzika është punuar nga Kreshnik Avdiu, orkestrim Artirec, Artan Mezini, saz Astrit Stafaj e video përshtatur mjaft mirë nga Timepicuture AL. Eshtë një super baladë që ka nisur të pritet mjaft mirë duke parashikuar se Pimi do të ketë të armdhme mjaft të suksesshme në skenën muzikore shqiptare.

Lajmet e fundit

Aleksandre Pato, për herë të tretë rikthehet te ish klubi i tij

Fans applaud as Orlando City forward Alexandre Pato stands on the pitch after an MLS soccer match against...

Tensionet në veri, deputeti gjerman: Kosova po zbaton të drejtat në territorin e saj

Tensionet në veri të Kosovës, kanë sjellë reagime të shumta të ndërkombëtarëve të cilët nuk i kursyen kritikat ndaj...

Lukashenko mohoi thashethemet për shëndetin, kundërshtari i tij: Është në gjendje kritike

Belarusian President Alexander Lukashenko. Photo: Sergei GUNEYEV/AFPPresidenti bjellorus, Aleksandër Lukashenko thuhet se është në gjendje kritike. Kjo...

Nita Latifi vjen me këngën e re “2 Gota” – Telegrafi

Ashtu siç kishte paralajmëruar, Nita Latifi, ka lansuar sot (e shtunë) këngën e re. “2 gota” mban titullin projekti...
- Advertisement -

Muamed Sejdini: Duhet edhe më shumë punë

Federata e Futbollit të Maqedonisë sot zhvilloi Kuvendin e rregullt, në të cilën morri përkrahje të plotë nga UEFA...

Situata në veri, kongresmeni Torres del kundër Blinken: Kosova është aleat i palëkundur i SHBA

Situata në veri të Kosovës është kthyer në temë diskutimi si në “tryezën” e BE ashtu edhe në atë...