Kida vë në pah linjat trupore, teksa shfaqet provokuese nga pushimet


Këngëtarja e njohur shqiptare, Orhidea Latifi – Kida, është mjaft aktive dhe ndan me fansat imazhe e video të ndryshme.

Bukuroshja, e ndjekur nga mbi dy milionë njerëz në Instagram, së fundmi është duke shijuar pushimet në një nga bregdetet shqiptare.

Me këtë rast, ajo nuk ka munguar me fotografi provokuese ku ka vënë në pah linjat trupore me bikini.

Kida (Foto: Screenshot/Instagram)

Në disa poza para pasqyrës, krijuesja e hitit “Mo jo” shfaqet në formë të mahnitshme në bikinit me ngjyrë të zezë.

Ajo kujdeset mjaft shumë për linjat trupore dhe madje është shumë e rregullt me palestër.

Kida (Foto: Screenshot/Instagram)

E njëjta nga ana tjetër javë më parë solli projektin e ri “Luje belin” në bashkëpunim me Dafina Zeqirin.

Kjo këngë për vetëm një periudhë të shkurtër mblodhi afro gjashtë milionë klikime në YouTube. /Telegrafi/