Arta Nitaj shfaqet joshëse në imazhet e reja në Instagram

-


Modelja e njohur shqiptare, Arta Nitaj është çdo herë në fokus të mediave rozë dhe fansave të saj për postimet që bën në rrjetet sociale.

Bukuroshja nga Peja që numëron mbi 300 mijë ndjekës vetëm në Instagram sjell imazhe nga më të ndryshmet e që kryesisht janë provokuese.

Njëjtë ka vepruar edhe së fundmi, kur ajo solli disa fotografi në të cilat vëmendjen morën format e saj të tonifikuara për të cilat edhe njihet më së shumti.

Foto: Arta Nitaj/Instagram

Për daljen e radhës, Arta zgjodhi një bluzë të zezë elegante dhe të shkurtër ndërsa ishte kryesisht e tejdukshme.

Pjesën lartë zeshkania e përshtati me pantallona të bardhë dhe të gjerë, ndërsa dukjes i shtoi aksesor ari dhe flokët e gjata i binin mbi supe.

Foto: Arta Nitaj/Instagram

“Takimi yt”, ka shkruar Arta në mbishkrim që u pasua nga komente të shumta nga ana e admiruesve të saj.

Ndërkohë, rikujtojmë që projekti i saj i fundit ishte paraqitja në videoklipin e dy artisteve të njohura, Dafina Zeqiri dhe Kida “Luje belin”. /Telegrafi/

Lajmet e fundit

Shpërthim në kufirin që bashkon Bjellorusinë, Rusinë dhe Ukrainën

Ushtarët rusë kanë hedhur në erë ditën e djeshme një rrugë që lidh qytetin ukrainas të Chernihiv me Bryansk...

Luana tërheqëse me kostum larjeje – Telegrafi

Luana Vjollca është në mesin e bukurosheve më atraktive të ekranit shqiptar. Moderatorja është e njohur për formën mbresëlënëse...

Ançeloti refuzon Brazilin dhe vazhdon edhe një vit me Real Madridin

Real Madrid's head coach Carlo Ancelotti celebrates winning the Champions League final soccer match between Liverpool and Real...

Protestat në veri, lëndohet një polic dhe dëmtohen tri automjete të Policisë – Telegrafi

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një zyrtar policor ka marrë lëndime nga sulmet e protestuesve në...
- Advertisement -

Shokon Prigozhin: Të hetohen krimet nga zyrtarët rusë në Ukrainë

Mercenari rus, Yevgeny Prigozhin, tha se u kishte kërkuar prokurorëve të hetonin nëse zyrtarë të lartë të mbrojtjes ruse...

Milani përgatit kontratë afatgjate për Majk Manjan-in

AC Milan's goalkeeper Mike Maignan saves a ball during the Champions League group E soccer match between RB...