Georgina Rodriguez tregon fizikun e bashkëshortit të saj gjatë pushimeve luksoze të familjes në Mallorca


Georgina Rodriguez dërgoi impulse të shpejta me fotografinë e saj më të fundit, të cilën ajo e ndau në me ndjekësit e saj në Instagram të shtunën gjatë një pushimi të njomur nga dielli në Mallorca.

Ish-shitësja e butikut, 28 vjeçe, kishte veshur një bluzë të bardhë të ngushtë me bikini, teksa pozonte për një ‘selfie’ me avull në bordin e një varke luksoze, shkruan DailyMail.

E bashkuar me të dashurin e saj Cristiano Ronaldo dhe pesë fëmijët e tyre, ajo ngarkoi një fotografi të futbollistit ku shihej duke ekspozuar bustin e tij të tonifikuar me pantallona të shkurtra të zeza noti teksa ai admironte pamjen e oqeanit.

Në një shkrepje vijuese, Rodriguez tregoi këmbët e saj në një minifund të bardhë, të cilin e kombinoi me një bluzë ari dhe një kapelë të ngjashme.

Georgina dukej çdo në centimetër një nënë e dashuruar të enjten teksa ndau me ndjekësit në rrjetet sociale një sërë fotografish të ëmbla nga udhëtimi i shëndetshëm, duke përfshirë një fotografi mahnitëse familjare.

Bukuroshja dukej e pabesueshme me bikini të zeza dhe pantallona të shkurtra të bardha.

Ajo zgjodhi një makijazh me ngjyrë bronzi, i cili theksoi tiparet e saj natyrale dhe la flokët e errëta të binin mbi supet e saj.

Georgina më pas mund të shihej e veshur me një mbulesë të bardhë mbi një palë bikini të gjelbra, teksa dëfrente në ujë me dy nga fëmijët e saj.

Cristiano, 37 vjeç, dukej në humor të mirë teksa shfaqte buzëqeshjen e tij të bardhë verbuese në fotografinë familjare.

Që nga takimi në vitin 2016 në një dyqan “Gucci”, ku ajo ishte një shitëse, Georgina ka ndjekur pesë herë fituesin e Topit të Artë, Ronaldon nga Madridi në Torino dhe më pas në Manchester, teksa ai u largua nga Real Madrid për në Juventus dhe United.

Djali më i madh i Ronaldos, Cristiano Jr. lindi në Shtetet e Bashkuara në vitin 2010, por u kthye menjëherë në Madrid për t’u rritur në Spanjë. Identiteti i nënës së tij nuk dihet.

Në qershor të vitit 2017, ylli i atëhershëm i Real Madridit i befasoi fansat me lajmin se ai kishte mirëpritur në jetë binjakët Eva dhe Mateo përmes një nënse surrogate, dhe vetëm një muaj më vonë ai dhe Georgina njoftuan se prisnin fëmijën e tyre të parë së bashku.

Më pas Georgina solli në jetë vajzën e tyre Alana më 12 nëntor 2017.

Në tetor 2021 çifti zbuloi se po prisnin binjakë, por në mënyrë tragjike djali i tyre vdiq në lindje më 18 prill, teksa vajza e tyre mbijetoi.

Pas lindjes së vdekur shkatërruese, çifti dhe fëmijët e tjerë u kthyen në shtëpi me vajzën e tyre të porsalindur, disa ditë pasi futbollisti konfirmoi se partnerja e tij kishte humbur vëllain binjak të fëmijës. /Telegrafi/