Luis Suarez kap Lionel Mesin në gjumë, fotoja bëhet virale

-


Lionel Messi është duke i shijuar pushimet i rrethuar me dy miqtë e tij më të mirë si, Luis Suarez dhe Cesc Fabregas, të shoqëruara nga bashkëshortet dhe fëmijët e tyre.

Por, derisa po bëhen gati për edicionin e ri, treshja kanë gjetur kohë të bëjnë shaka me njëri-tjetrin, derisa argjentinasi festoi pak ditë më parë edhe ditëlindjen e 35-të.

Mirëpo, i lodhur nga festimet e shumta dhe nga një sezon i stërlodhur, Messin e kishte zënë gjumi në atë që duket si një jaht.

Këtë lodhje të tij e ka shfrytëzuar Suarez për t’i bërë një foto shtatë herë fituesit të Topit të Artë, duke i treguar se është ora 18:00 dhe se duhet të zgjohet.

Natyrisht se fotoja është bërë virale në internet, me tifozët që e kanë marrë me të qeshura foton e uruguaianit.

Lajmet e fundit

Përplasen dy trena në Indi, raportohet për shumë viktima

Shumë njerëz dyshohet se kanë vdekur në Indinë lindore pasi një tren pasagjerësh doli nga shinat pas një përplasjeje...

Klubet me vlerën më të lartë në botë, kush mban kreun?!

Në këtë sezon nuk fitoi asnjë trofe, por Real Madrid ka se për çfarë të krenohet. “Los Blancos” janë...

Florim Asani nga gjenerata U18 e Shkëndijës po dëshmon talentët e rinjë të sportit që i ka Tetova

Mesfushori i fundit Florim Asani nga Tetova i cili për momentin po luan në gjeneratën U18 të klubit të...

Dashuri dhe festë për të voglin e yllit Liza

Dihet tashmë se ajo është një yll i muzikës atje ku jetoj por jo vetëm, por edhe një zonjë...
- Advertisement -

Edi Rama për Ali Ahmetin dhe babanë e Hashim Thaçit: Burra!

Kryeministri shqiptar, Edi Rama ka komentuar vizitën e sotme të kryetarit të Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në...

Kryeparlamentari Xhaferi në Vilnus takoi nënkryetaren e parë të Asamblesë nacionale franceze, Valeri Rabo

Kryetari Xhaferi sot, në margjinat e takimit në nivel të lartë të kryetarëve të parlamenteve të vendeve anëtare të...