Mozzik paralajmëron projektin e ri muzikor përmes një video në Tiktok

-


Reperi i njohur, Mozzik është drejt finalizimit të një projekt të ri muzikor.

Kështu ka bërë të ditur vet ai përmes një video të realizuar në TikTok, teksa promovon këngën e re nga makina.

“Besëpreme është në radhë”, ka shkruar Mozzik teksa në prapavijë dëgjohet një pjesë e shkurtër e projektit.

Foto: Mozzik/Instagram

Në anën tjetër, reperi nga Ferizaj po shijon suksesin e bashkëpunimit me Taynan dhe Butrint Imerin.

Kënga “Pare” u lansua pak ditë më parë dhe deri më tani ka grumbulluar mbi 10 milionë klikime në YouTube.

@realmozzik Ohaaa menxi spo pres me nda me juve kete projekt 👿❤️‍🩹💔😘💃🕺 #Bespreme ♬ original sound – Mozzik

Mozzik ndërkohë që fundmi u përfol edhe për një lidhje të reja dashurie, pas postimi të një fotografie ku shihej me një femër afër.

Reperi ka mbajtur larg syrit të publikut jetën private që nga ndarja e bujshme me Loredanën, me të cilën ka një vajzë. /Telegrafi/

Lajmet e fundit

Zelensky: Rusia do të humbasë së bashku me ata që e ndihmojnë atë me terrorin

“Çdo person që punon me Rusinë do të mbyllet nga sanksionet. Dhe Federata Ruse do të humbasë gjithçka, së...

Aleksandre Pato, për herë të tretë rikthehet te ish klubi i tij

Fans applaud as Orlando City forward Alexandre Pato stands on the pitch after an MLS soccer match against...

Tensionet në veri, deputeti gjerman: Kosova po zbaton të drejtat në territorin e saj

Tensionet në veri të Kosovës, kanë sjellë reagime të shumta të ndërkombëtarëve të cilët nuk i kursyen kritikat ndaj...

Lukashenko mohoi thashethemet për shëndetin, kundërshtari i tij: Është në gjendje kritike

Belarusian President Alexander Lukashenko. Photo: Sergei GUNEYEV/AFPPresidenti bjellorus, Aleksandër Lukashenko thuhet se është në gjendje kritike. Kjo...
- Advertisement -

Nita Latifi vjen me këngën e re “2 Gota” – Telegrafi

Ashtu siç kishte paralajmëruar, Nita Latifi, ka lansuar sot (e shtunë) këngën e re. “2 gota” mban titullin projekti...

Muamed Sejdini: Duhet edhe më shumë punë

Federata e Futbollit të Maqedonisë sot zhvilloi Kuvendin e rregullt, në të cilën morri përkrahje të plotë nga UEFA...