Adelina Berisha të mërkurën sjell duetin me njërin nga banorët e BB VIP

-


Adelina Berisha është në përgatitje të projektit të ri muzikor, i cili pritet të jetë bashkëpunim.

Javë më parë, këngëtarja publikoi fotografi në rrjetet sociale nga xhirimet e videoklipit muzikor, në të cilat shfaqej atraktive.

“Mezi pres ta publikoj këngën time të re”, shkruante në përshkrim artistja e njohur edhe për figurën atraktive trupore.

(Foto: Instagram/adelinnaberisha)

Në ndërkohë, Telegrafi mëson se kënga e re e Adelinës do të publikohet nesër (e mërkurë) dhe do të jetë duet.

(Foto: Instagram/adelinnaberisha)

Gjegjësisht, ajo do të sjellë një këngë verore në bashkëpunim me njërin nga banorët e edicionit të parë të ‘Big Brother VIP’. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/adelinnaberisha)

Lajmet e fundit

Presidentja Osmani takon Zelenskyn: Askush më mirë se populli i Kosovës s’e kupton dhimbjen e luftën e Ukrainës

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani është takuar në Moldavi me homologun ukrainas Volodymyr Zelenski, të cilit i ka shprehur...

E kryer: Benzema largohet nga Real Madridi pas 14 vitesh, pritet njoftimi zyrtar

Real Madrid's Karim Benzema controls the ball during the Champions League final soccer match between Liverpool and Real...

Grubi: Koncepti i ri i ndërtimit me Bechtel & Enka është garancë e realizimit cilësor dhe më të shpejtë të Korridoreve 8 dhe 10-D

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ishte i pranishëm sot në vendin prej ky fillon ndërtimi i Korridorit 8. Grubi përmes...

Kendall Jenner merr vëmendjen me fustanin provokues në kuvertën e jahtit në Kanë – Telegrafi

Kendall Jenner bëri një shfaqje mjaft provokuese në një postim të ri në InstaStory të mërkurën. Modelja 27-vjeçare, e...
- Advertisement -

Heqja e 20 përqindëshit nga Kushtetuta/ Grubi: Do të ndodh kur t’i vijë koha

Nënkryetari i parë i Qeverisë, Artan Grubi, sot ishte pjesëmarrës në fillimin e punimeve për ndërtimin e Korridorit 8,...

Rrustemi: Korridori 8 po ndërtohet me koncept të ri infrastrukturor, më shpejtë dhe me korrektësi maksimale

Drejtori i Ndërmarrjes publike për rrugë shtetërore, Ejup Rrustemi deklaroi sot nga terreni punues për Korridorin 8 se në...