Diona Fona duket bukur në pozat tjera me rrobalarje


Derisa jemi në sezonin e verës, në postimet e reja në profilet e bukurosheve shqiptare dominojnë imazhe, në të cilat ato shfaqen me bikini.

Poza nga pushimet ka publikuar edhe këngëtarja Diona Fona në Instagram.

Ajo është shfaqur me bikini, me jelekë print leopardi dhe brekë me ngjyrë të zezë duke marrë pëlqimin e fansave të saj.

(Foto: Instagram/dionafona)

Diona ka qenë aktive këtë vit duke sjellë materiale të reja muzikore, dy të fundit janë “Dikur” (në bashkëpunim me Cricket) dhe “Mama”.

(Foto: Instagram/dionafona)

Këngëtarja është në përgatitje të këngës së re, e cila do të titullohet “Zari” dhe pritet të pëlqehet nga fansat e muzikës së saj. /Telegrafi/