Kendall Jenner dhe Devin Booker fotografohen bashkë, një javë pas lajmeve se janë ndarë

-


Kendall Jenner dhe Devin Booker u panë duke u shoqëruar sërish – më pak se një javë pasi u tha se u ndanë.

Supermodelja, 26 vjeçare, dhe ylli i NBA, 25 vjeç, kaluan pak kohë së bashku në Soho House në Malibu, Kaliforni, të dielën.

Në pamjet e paparacëve, të dy dukej se ishin në humor të mirë teksa buzëqeshnin, flisnin, qeshnin dhe merrnin pamjet e bukura.

Foto: Backgrid

Në një moment, madje dukej sikur Booker po shkonte për të rrëmbyer një puthje.

Jenner kishte veshur një bluzë të bardhë të prerë poshtë, të cilin e kombinoi me pantallona prej liri ngjyrë kremi.

Ndërkohë, Booker kishte veshur një bluzë të bardhë dhe mbante një zinxhir floriri.

Foto: Backgrid

Kendall dhe Devin u ndanë me arsyetimin se dëshironin që të fokusoheshin në karrierë.

Supermodelja i tha Devinit se ajo “dëshironte hapësirë dhe kohë të ndarë”, sipas burimit, i cili ndan, “Ata kanë qenë në kontakt që atëherë dhe kujdesen për njëri-tjetrin”.

Foto: Backgrid

Të njëjtit filluan romancën në prill të vitit 2020. /Telegrafi/

Lajmet e fundit

Shpërthim në kufirin që bashkon Bjellorusinë, Rusinë dhe Ukrainën

Ushtarët rusë kanë hedhur në erë ditën e djeshme një rrugë që lidh qytetin ukrainas të Chernihiv me Bryansk...

Luana tërheqëse me kostum larjeje – Telegrafi

Luana Vjollca është në mesin e bukurosheve më atraktive të ekranit shqiptar. Moderatorja është e njohur për formën mbresëlënëse...

Ançeloti refuzon Brazilin dhe vazhdon edhe një vit me Real Madridin

Real Madrid's head coach Carlo Ancelotti celebrates winning the Champions League final soccer match between Liverpool and Real...

Protestat në veri, lëndohet një polic dhe dëmtohen tri automjete të Policisë – Telegrafi

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një zyrtar policor ka marrë lëndime nga sulmet e protestuesve në...
- Advertisement -

Shokon Prigozhin: Të hetohen krimet nga zyrtarët rusë në Ukrainë

Mercenari rus, Yevgeny Prigozhin, tha se u kishte kërkuar prokurorëve të hetonin nëse zyrtarë të lartë të mbrojtjes ruse...

Milani përgatit kontratë afatgjate për Majk Manjan-in

AC Milan's goalkeeper Mike Maignan saves a ball during the Champions League group E soccer match between RB...