Taravari “masakrohet” me komente, qytetarët mbështesin Arbër Ademin (FOTO)

-

Nuk mjafton fakti që deputetët e ASH-së u bashkuan me ata të VMRO-së në Kuvend për të dhunuar Kuvendin dhe sulmuar kryetarin e Komisionit për Çështje Evropiane Arbër Ademi. Zyrtarët e ASH-së e kanë vazhduar edhe më tutje skandalin duke u dalë në mbrojtje deputetëve të VMRO-së.

Nënkryetari Taravari pas ngjarjes lëshoi një sër akuzash mbi Ademin. Por kjo nuk u mirëprit nga vet miqt e Taravarit sepse ata lëshuan një sër akuzash mbi kreun e Gostivarit dhe i dolën në mbrojtje deputetit të BDI-së, Arbër Ademi.

“Eh more Arben Taravari ini bo me Vmron si vllazen ko kritikoni Bdin a ko bashkpunoni me Vmron mduket se edhe ju i kini perzi kabllat”

“Fshije more ket post se humbe edhe ato pak mbeshtets qe i ke”

“Shum keq mu kon opozit ta di hallin o Taravar , bravo Ademi luan je”

“Se kisha besu që Aleanca me piunin e gruevskit, milloshovskin bëjn opozitën fatkeqsisht dhe viktimizimin😣 met drejt ka reagu Arber Ademi ndodhin kesi lloj skandale edhe ne europ😀, vmro akoma duhet të reformohet,jo të forcohet e ju të humbni.

Akoma i kemi të freskta ndodhit e prilit nuk osht nevoja për skandale tjera bashk me vmron, sidomos ndaj një komisioneri kryetari apo ministri Shqiptar, osht gabim!!!”

“Valla bre Arben Taravari mjerim edhe per juve jeni Duke u munduar ne qdo mnyr dhe qdo aspekt qe ti sherbeni vmros Deri momentin e fundit ksaj partive”

Këto janë vetëm disa nga qindra komentet që kanë mbritur në adresë të nënkryetarit të Aleancës për Shqiptarët

   

Lajmet e fundit

Shpërthim në kufirin që bashkon Bjellorusinë, Rusinë dhe Ukrainën

Ushtarët rusë kanë hedhur në erë ditën e djeshme një rrugë që lidh qytetin ukrainas të Chernihiv me Bryansk...

Luana tërheqëse me kostum larjeje – Telegrafi

Luana Vjollca është në mesin e bukurosheve më atraktive të ekranit shqiptar. Moderatorja është e njohur për formën mbresëlënëse...

Ançeloti refuzon Brazilin dhe vazhdon edhe një vit me Real Madridin

Real Madrid's head coach Carlo Ancelotti celebrates winning the Champions League final soccer match between Liverpool and Real...

Protestat në veri, lëndohet një polic dhe dëmtohen tri automjete të Policisë – Telegrafi

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një zyrtar policor ka marrë lëndime nga sulmet e protestuesve në...
- Advertisement -

Shokon Prigozhin: Të hetohen krimet nga zyrtarët rusë në Ukrainë

Mercenari rus, Yevgeny Prigozhin, tha se u kishte kërkuar prokurorëve të hetonin nëse zyrtarë të lartë të mbrojtjes ruse...

Milani përgatit kontratë afatgjate për Majk Manjan-in

AC Milan's goalkeeper Mike Maignan saves a ball during the Champions League group E soccer match between RB...