Oferta e re për Levandovskin në adresë të Bajernit

-

Skuadra e Barcelonës shpreson se Bajern Munihu do t’i dorëzohet para kërkesave të tyre, për të liruar Robert Levandovskin nga kontrata, një vit para skadimit të saj.

Pasi katalanasit u refuzuan me ofertën e parë prej 35 milionë eurosh, tani kanë dërguar një të re në shumën prej 40 milionësh. Gjermanët janë të bindur se Levandovski nuk është në shitje.

Sulmuesi polak edhe para përfundimit të sezonit të kaluar theksoi disa herë se dëshiron të largohet nga skuadra bavareze dhe se është në kërkim të një sfide të re.

Transferimi i tij po bëhet një sagë e madhe e kësaj verë, andaj koha do të tregojë nëse ai do të vesh fanellën e Barcelonës apo do të qëndrojë te Bajerni, kundër dëshirës së tij.

Lajmet e fundit

Aleksandre Pato, për herë të tretë rikthehet te ish klubi i tij

Fans applaud as Orlando City forward Alexandre Pato stands on the pitch after an MLS soccer match against...

Tensionet në veri, deputeti gjerman: Kosova po zbaton të drejtat në territorin e saj

Tensionet në veri të Kosovës, kanë sjellë reagime të shumta të ndërkombëtarëve të cilët nuk i kursyen kritikat ndaj...

Lukashenko mohoi thashethemet për shëndetin, kundërshtari i tij: Është në gjendje kritike

Belarusian President Alexander Lukashenko. Photo: Sergei GUNEYEV/AFPPresidenti bjellorus, Aleksandër Lukashenko thuhet se është në gjendje kritike. Kjo...

Nita Latifi vjen me këngën e re “2 Gota” – Telegrafi

Ashtu siç kishte paralajmëruar, Nita Latifi, ka lansuar sot (e shtunë) këngën e re. “2 gota” mban titullin projekti...
- Advertisement -

Muamed Sejdini: Duhet edhe më shumë punë

Federata e Futbollit të Maqedonisë sot zhvilloi Kuvendin e rregullt, në të cilën morri përkrahje të plotë nga UEFA...

Situata në veri, kongresmeni Torres del kundër Blinken: Kosova është aleat i palëkundur i SHBA

Situata në veri të Kosovës është kthyer në temë diskutimi si në “tryezën” e BE ashtu edhe në atë...