Me pozat mbi shtrat me fustan që ia thekson figurën, Megi Pojani rikthehet për të joshur

-


Megi Pojani është rikthyer në faqet rozë për të joshur vëmendjen me pozat e reja.

Modelja shqiptare është e njohur për format tërheqëse trupore, andaj fansat mezi presin publikimin e imazheve të reja.

Në postimet e reja në Instagram, bukuroshja paraqitet me një fustan që i vë në pah hiret e saj.

(Foto: Instagram/megipojani)

Ajo shfaqet e shtrirë mbi krevat duke pasur fokusin te pjesa e pasme e figurës së saj.

(Foto: Instagram/megipojani)

Ndryshe, në javët e fundit është duke u përfolur për një lidhje ndërmjet Megit dhe futbollistit Endri Çekiçi, për të cilën nuk janë deklaruar asnjeri nga protagonistët. /Telegrafi/

Lajmet e fundit

Presidentja Osmani takon Zelenskyn: Askush më mirë se populli i Kosovës s’e kupton dhimbjen e luftën e Ukrainës

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani është takuar në Moldavi me homologun ukrainas Volodymyr Zelenski, të cilit i ka shprehur...

E kryer: Benzema largohet nga Real Madridi pas 14 vitesh, pritet njoftimi zyrtar

Real Madrid's Karim Benzema controls the ball during the Champions League final soccer match between Liverpool and Real...

Grubi: Koncepti i ri i ndërtimit me Bechtel & Enka është garancë e realizimit cilësor dhe më të shpejtë të Korridoreve 8 dhe 10-D

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ishte i pranishëm sot në vendin prej ky fillon ndërtimi i Korridorit 8. Grubi përmes...

Kendall Jenner merr vëmendjen me fustanin provokues në kuvertën e jahtit në Kanë – Telegrafi

Kendall Jenner bëri një shfaqje mjaft provokuese në një postim të ri në InstaStory të mërkurën. Modelja 27-vjeçare, e...
- Advertisement -

Heqja e 20 përqindëshit nga Kushtetuta/ Grubi: Do të ndodh kur t’i vijë koha

Nënkryetari i parë i Qeverisë, Artan Grubi, sot ishte pjesëmarrës në fillimin e punimeve për ndërtimin e Korridorit 8,...

Rrustemi: Korridori 8 po ndërtohet me koncept të ri infrastrukturor, më shpejtë dhe me korrektësi maksimale

Drejtori i Ndërmarrjes publike për rrugë shtetërore, Ejup Rrustemi deklaroi sot nga terreni punues për Korridorin 8 se në...